МЦ «ВВ Клиника» (VV Clinic)

Отзывы о клинике МЦ «ВВ Клиника» (VV Clinic)

Клиника
add_box Гастроэнтерология Гинекология Кардиология Неврология Оториноларингология Пластическая хирургия ... еще
Оплата карточкой Wi-Fi зона
МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) предоставляет широкий спектр услуг различных медицинских направлений. В клинике можно получить консультации опытных врачей, пройти полную диагностику организма и сдать необходимые лабораторные анализы. В МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) можно провести хирургическое лечение разной степени сложности, а профессионалы пластической хирургии способны скорректировать все внешние дефекты пациента
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Вадима Гетьмана, 1В на карте
Соломенский м.Шулявская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
92 отзыва
Ольга 23 Март 2024
Комфорт у клініці був не дуже, але загалом все нормально пройшло.
Ольга 19 Март 2024
Сподобалася клініка.Все було чудово у цій клініці.
Анастасія 18 Март 2024
Хорошая клиника, без замечаний
Ольга 16 Март 2024
Все пройшло добре, дуже все сподобалося у цій клініці.
Анастасія 12 Март 2024
Сподобалася клініка.
Ольга 07 Март 2024
Клініка сподобалася.Було все добре.
Сабіра 04 Март 2024
Сподобалось усе, не маю жодних зауважень.
Микола 01 Март 2024
В клініку на консультацію лікаря Фім Є.М. приводили літню людину, пацієнту було тяжко піднятися по сходах, підіймалися дуже довго, на третій чи другий поверх. Потім чекали лікаря хвилин двадцять, але до цього дзвонили з клініки і просили приїхати в клініку раніше. Приїхали в клініку з іншої лікарні та чекали лікаря поки він доїде до цієї клініки. Лікар прийшов, помазав пацієнту проблему на шкірі якимось засобом і все, навіть не дали серветку, щоб витерти руки. Клініка працює вже не перший рік і не продумати ліфт для пацієнтів  дуже дивно.
Ответ клиники 11 Март 2024
Лікар прийшов раніше свого робочого часу та прийняв Вас на годину раніше сформованого запису.Час Вашого очікування з моменту приходу в клініку до початку прийому лікаря складав не більше десяти хвилин. У клініці є підйомник, використовуємо його за потребою пацієнтів. Так як Ви з`явилися значно раніше очікуваного прийому, адміністратори клініки не встигли зв`язатися з Вами та повідомити про Вашу наявність. Згідно санітарних норм у кожному кабінеті присутні умивальник та дезінфікуючі засоби, включаючи паперові рушнички, якими пацієнти можуть скористатися. А також, лікарем була запропонована серветка, якою Ви не захотіли скористатися. Працівниками клініки було здійснено все можливе для зменшення Вашого часу очікування та задоволення Ваших потреб. Після візиту був здійснений Ваш супровід скориставшись підйомником.
Анастасія 28 Февраль 2024
Працюють кваліфіковані спеціалісти.