Черновцы

Страница 14: Частные врачи в Черновцах

Смотреть клиники в Черновцах
Врач Уролог Степанченко Маркіян Святославович на Doc.ua
Степанченко Маркіян Святославович
Лікар спеціалізується в урології вже більше 10 років. Допомагає пацієнтам з пієлонефритом, циститом, простатитом, фімозом, уретритом, гломерулонефритом, енурезом, странгурією, полакіурією і под.
Врач Ортодонт, Стоматолог Ахрамчук Тамара В'ячеславівна на Doc.ua
Тамара В'ячеславівна більш ніж 10 років працює в стоматології. Її спеціалізація — ортодонтія: встановлює брекет-системи різних типів, встановлює капи, трейнери та еластопозиціонери. Лікує неправильний прикус та положення зубів. Лікар також є автором наукових робіт та публікацій.
Врач Кардиолог Гулага  Ольга  Ігорівна на Doc.ua
Гулага Ольга Ігорівна
Ольга Ігорівна — сертифікований кардіолог, кандидат медичних наук, автор багатьох наукових праць і учасник різних науково-практичних конференцій. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гіпертонії, аритмії, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, а також на реабілітації після інфаркту міокарда.
Врач Отоларинголог (ЛОР) Семенив Людмила Викторовна на Doc.ua
Доктор специализируется на отоларингологии. Проводит консультативный прием, осмотр, первичную диагностику, подбор схемы лечения. Лечит заболевания и патологии отоларингологического профиля. Постоянно совершенствует уровень квалификации при помощи обучающих мероприятий
Врач Офтальмолог, Хирург-офтальмолог Дзер Александр Александрович на Doc.ua
Александр Александрович - квалифицированный офтальмохирург, специализирующийся на различных способах диагностики, хирургического, терапевтического лечения глазной патологии и нарушений зрения, коррекции аномалий рефракции. Владеет методиками лазерного лечения глаукомы, катаракты, кросслинкинга и др.
Врач Уролог, Хирург Гончаров Евгений  Александрович на Doc.ua
4.1
Врач Проктолог Брагар Олександр Миколайович на Doc.ua
Брагар Олександр Миколайович — досвідчений лікар-проктолог, який володіє усіма найновішими методіми ранньої діагностики проктологічних проблем та раку, а також проводить всі види лікування геморою на різних стадіях.
4.1
Врач Пластический хирург, Хирург Фундюр Юрій Володимирович на Doc.ua
Юрій Володимирович - фахівець в області пластичної, лазерної хірургії та ін'єкційної косметології. Проводить процедури: мезотерапії, контурної і об'ємної пластики обличчя і т.д. У 2015 році став переможцем всеукраїнського конкурсу з ін'єкційної косметології «Доктор Filler --2015».
Врач Стоматолог Абакумов Валерій Юрійович на Doc.ua
Валерій Юрійович займався різнопрофільною діяльністю в напрямку хірургічної, терапевтичної та ортопедичної стоматології. Практикував в приватних стоматологічних центрах, в кожному з яких почерпнув щось нове. Регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, тематичні семінари за новими технологіями та сучасним матеріалам в стоматології.
Стоматологія «Джулія»
Маршала Красовского, д.8на карте