Чернівці

Сторінка 14: Приватні лікарі в Чернівцях

Лікар Психолог, Психотерапевт Чіпенко Ольга Сергіївна на Doc.ua
Психолог, Сертифікований в процесуальних та позитивному методах психотерапевт, коуч Материнських практик.
Лікар Стоматолог Бондар Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна — за більше ніж дев'ятирічний досвід роботи займалася різнопрофільною діяльністю в сфері хірургічної, терапевтичної та дитячої стоматології. Має великий практичний досвід роботи в державних медичних установах і приватних стоматологічних центрах, в кожній з яких почерпнула щось нове.
Лікар Офтальмолог Руссу Михайло Іванович на Doc.ua
Лікар Стоматолог Казмірчук Анастасія Юріївна на Doc.ua
Анастасія Юріївна протягом 2010-2012 рр. проходила інтернатуру в м. Киев в КМАПО ім. Шупика, після закінчення, якої отримала сертифікат. Працювала в дитячій міській стоматологічній поліклініці стоматологом. Проводить всі види лікування зубного ряду.
Лікар Отоларинголог Грицуник Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар Стоматолог Брайко Дмитро Олександрович на Doc.ua
Дмитро Олександрович після проходження ординатури тривалий час працював шкільним дитячим стоматологом, тому має великий практичний досвід у лікуванні дітей. Займався різнопрофільною діяльністю в галузі дитячої та дорослої терапевтичної стоматології. Регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, тематичні семінари за новими технологіями та сучасним матеріалам в стоматології.
Лікар Стоматолог-хірург Коваль Володимир Станіславович на Doc.ua
Володимир Станіславович займався різнопрофільною діяльністю в сфері хірургічної і терапевтичної стоматології. Має сертифікати лікаря-спеціаліста: «стоматологія» та «хірургічна спеціальність». Займався різнопрофільною діяльністю в сфері хірургічної і терапевтичної стоматології. Після практикував в державних і приватних стоматологічних центрах. Більше двох років пропрацював хірургом-стоматологом в Шполянській центральній районній лікарні, де набув значного практичного досвіду. Регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, тематичні семінари за новими технологіями та сучасним матеріалам в стоматології.
Лікар Психолог Ломакіна Аліна Анатоліївна на Doc.ua
Аліна Анатоліївна має досвід роботи з дітьми різних вікових груп. Раніше працювала в дошкільних закладах. Бере активну участь в науково-практичних семінарах, тренінгах з педагогіки і психології. У стоматологічній клініці «Джулія» проводить психологічну адаптацію дітей перед прийомом у лікаря стоматолога, здійснює індивідуальні та групові заняття з дітьми, а також індивідуальні консультації для батьків.
Лікар Стоматолог Рябенко Вероніка Олександрівна на Doc.ua
Вероніка Олександрівна активно займалася різнопрофільною діяльністю в сфері терапевтічної дитячої стоматології. Набула практичного досвіду у використанні сучасних методів лікування дітей, працювала в державних медичних установах і приватних стоматологічних центрах, в кожному з яких почерпнула щось нове.
Лікар Психолог, Психотерапевт Тирінова Наталія Миколаївна на Doc.ua
Дипломований психолог. Працює з дорослими, дітьми, підлітками, у сфері партнерських відносин. Використовує методи глибинної психокорекції, схематерапіі і інших психологічних напрямків.