Одесса
Врач Дерматолог, Трихолог Желудкова Наталья Васильевна на Doc.ua

Отзывы о Желудкова Наталья Васильевна

Консультация от700 грн
Доктор специализируется на дерматовенерологии и трихологии. Занимается лечением таких заболеваний, как: псориаз, угревая сыпь, себорейный дерматит, очаговая алопеция, перхоть. Удаляет радиоволновым методом бородавки, папилломы, кондиломы. Принимает взрослых и детей с рождения.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 225 отзывов

Направлено в клинику
Ярослава 18 Сентябрь 2024
На прийом до лікаря ходила моя дитина. Лікар обслуговує російською мовою, для моєї дитини це принципово щоб обслуговування було державною мовою. Лікар довела мою дитину до сліз, абсолютно не відповіла на її запитання. Дитина вийшла з прийому вся знервована. Я вважаю таке ставлення до пацієнта неприпустимим. Я розумію що не всі розмовляють українською мовою, але відповісти на питання можна було по людські.
Оксана 12 Сентябрь 2024
Візит пройшов чудово. Лікар дуже компетентна людина.
Владислав 12 Сентябрь 2024
Кіра 02 Сентябрь 2024
Дуже гарний лікар
28 Август 2024
Діана 23 Август 2024
Прийом пройшов добре. Лікар добре провела огляд. Мені сподобалося, що лікар підібрала правильні методи лікування
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Галина 22 Август 2024
Візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Направлено в клинику
Валентина 22 Август 2024
Не сподобався прийом. Може лікарка як фахівець і непогана, але її зверхнє відношення до мене, як пацієнта, не влаштувало.
Євгенія 16 Август 2024
Ксенія 13 Август 2024
Наталья Василевна очень хорошо отнеслась к нашему ребенку, очень мило разговаривала, пыталась отвлечь ребенка чтобы не плакала. Мы остались очень довольны визитом.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Одесса