Одесса
Врач Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Бондарь Юлия Валентиновна на Doc.ua
Консультация от600 грн
Высококвалифицированный специалист по диагностике и устранению заболеваний в области дерматовенерологии и трихологии. В своей работе Юлия Валентиновна использует множество современных методик (сосудистый лазер, плазмотерапия, мезотерапия волосистой части головы) для лечения пациентов
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 247 отзывов

Ольга 19 Июнь 2024
Професійна лікарка, від консультації отримала бажане.
Олександр 10 Июнь 2024
Георгіна 27 Май 2024
Денис 23 Май 2024
Лікарка відповіла на всі запитання, розгорнуто та швидко проконсультувала. Все пройшло добре
Олеся 22 Май 2024
Анастасія 17 Май 2024
Лікарка спілкується російською, це не сподобалося.
Катерина 13 Май 2024
Сподобався лікар, Сподобалось, що одразу призначив правильні аналізи, що потрібно зробити, було видно що одразу зрозумів у чому полягає моя проблема. Незабаром прийду до лікаря на ще одну консультацію.
Ірина 03 Май 2024
Все добре, гарна, досвідчена, лікарка, швидко визначила проблему і надала професійні поради і рекомендації по її вирішенню, я дуже задоволена. Дякую.
Вікторія 02 Май 2024
Все було супер, оцінюю на найвищій бал, я задоволена.
Вікторія 22 Апрель 2024
Хороший лікар, суперовий візит. Все дуже сподобалося і робота лікаря і сам підхід до пацієнтів.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Одесса