Одесса
Врач Отоларинголог (ЛОР) Титаренко Ольга Валентиновна на Doc.ua

Отзывы о Титаренко Ольга Валентиновна

Доктор специализируется на отоларингологии. Проводит промывание носа методом перемещения, катетеризацию евстахиевых труб, пункцию гайморовых пазух, эндоскопический осмотр, промывание лакун миндалин, парацентез, удаление инородных тел из полости носа, наружного слухового прохода, глотки, гортаноглотки. Ведет прием для детей с рождения

Проверенные отзывы о враче 71 отзыв

Наталія 18 Апрель 2024
Дуже класний, кваліфікований лікар. Хороша людина, візит у нас пройшов дуже добре. Лікар дійсно хороший спеціаліст, все нам доступно пояснила, надала хороші рекомендації, поставила діагноз. Розказала усе, що потрібно робити далі. Ми дуже задоволені цим лікарем.
Лілія 15 Апрель 2024
До лікаря зверталася вже не перший раз, лікар завжди якісно все розповідає, хороший лікар
Давид 15 Апрель 2024
Наданий момент цей лікар найкращий спеціаліст якого я зустрічав.
Ольга 04 Апрель 2024
Лікаря вже давно знаю і ходжу тільки до цього лікаря, дуже хороший лікар, лікар мені дуже подобається
Лілія 21 Март 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Все пройшло добре. Все нам чітко показали та доступно пояснили. Дуже задоволені роботою лікаря та самим візитом.
Ксения 14 Март 2024
Доктор профессиональный, очень понравилась. Планирую обратиться к доктору еще
Марʼяна 11 Март 2024
Титаренко Ольга Валентиновна - прекрасний спеціаліст, дуже професійна, володіє знаннями, методиками, апаратурою
Аліна 07 Март 2024
Сподобався лікар, дуже компетентний. Призначив додаткові аналізи і обстеження, а потім звернуся на повторний прийом. Враження позитивні
Олена 07 Март 2024
Гарний лікар, уважно вислухала, я задоволена лікарем
Ольга 15 Февраль 2024
Все пройшло чудово, роботу лікарки оцінюю на відмінно, уважна, компетентна, мені допомогла, дякую.
5 6 7 8 chevron_right

Все врачи Одесса