Одесса
Врач Отоларинголог (ЛОР) Леонова Ирина Алексеевна на Doc.ua

Отзывы о Леонова Ирина Алексеевна

Доктор специализируется на отоларингологии. Проводит промывание носа методом перемещения, катетеризацию евстахиевых труб, пункцию гайморовых пазух, эндоскопический осмотр, промывание лакун миндалин, парацентез. Ведет прием для детей от рождения

Проверенные отзывы о враче 31 отзыв

Наталія 02 Апрель 2024
Сподобалось, що вона обережно до мене віднеслась, зробила огляд, коли було необхідно, вона заспокоїла. Взагалі, з боку лікаря була підтримка, й мені це дуже сподобалось.
Олена 02 Апрель 2024
Отримала відповіді на питання, що мне турбували та мені розписала увесь курс лікування й пояснила в чому саме є проблема, бо довго мучилась через це, тому залишилась дуже задоволеною.
Оксана 30 Март 2024
Лікарка компетентна, все доступно пояснює, надала адекватні рекомендації, дякую.
Олександр 22 Март 2024
Привітна лікарка, компетентна в питаннях, з якими ми звернулися, дякуємо.
Христина 19 Март 2024
Дуже добре пройшов візит. Лікар все дуже доступно пояснив, надав відповіді на усі мої запитання. Сам лікар дуже уважний та ввічливий спеціаліст.
Сергій 01 Март 2024
Задоволений прийомом,лікарка уважно вивчила проблему, надала рекомендації, дякую.
Дмитро 10 Февраль 2024
Дуже приємний та спокійний лікар. На перший погляд, дуже кваліфікований. Візитом задоволені.
Андрій 08 Февраль 2024
Лікарка уважна, компетентна, вивчила мої скарги та визначила проблему, надала рекомендації, я задоволений, дякую.
Олена 25 Январь 2024
Мені все сподобалося, комфортно, лікарка компетентна та уважна, все детально вивчила та надала поради щодо моєї проблеми, дякую.
Вікторія 11 Январь 2024
Задоволена прийомом, все було якісно і кваліфіковано зроблено, надана вся поьрібна мені інформація, дякую!

Все врачи Одесса