Одеса
Лікар Отоларинголог Леонова Ірина Олексіївна на Doc.ua

Відгуки про Леонова Ірина Олексіївна

Доктор спеціалізується на отоларингології. Проводить промивання носа методом переміщення, катетеризацію євстахієвих труб, пункцію гайморових пазух, ендоскопічний огляд, промивання лакун мигдалин, парацентез. Веде прийом для дітей від народження

Перевірені відгуки про лікаря 31 відгук

Наталія 02 Квітень 2024
Сподобалось, що вона обережно до мене віднеслась, зробила огляд, коли було необхідно, вона заспокоїла. Взагалі, з боку лікаря була підтримка, й мені це дуже сподобалось.
Олена 02 Квітень 2024
Отримала відповіді на питання, що мне турбували та мені розписала увесь курс лікування й пояснила в чому саме є проблема, бо довго мучилась через це, тому залишилась дуже задоволеною.
Оксана 30 Березень 2024
Лікарка компетентна, все доступно пояснює, надала адекватні рекомендації, дякую.
Олександр 22 Березень 2024
Привітна лікарка, компетентна в питаннях, з якими ми звернулися, дякуємо.
Христина 19 Березень 2024
Дуже добре пройшов візит. Лікар все дуже доступно пояснив, надав відповіді на усі мої запитання. Сам лікар дуже уважний та ввічливий спеціаліст.
Сергій 01 Березень 2024
Задоволений прийомом,лікарка уважно вивчила проблему, надала рекомендації, дякую.
Дмитро 10 Лютий 2024
Дуже приємний та спокійний лікар. На перший погляд, дуже кваліфікований. Візитом задоволені.
Андрій 08 Лютий 2024
Лікарка уважна, компетентна, вивчила мої скарги та визначила проблему, надала рекомендації, я задоволений, дякую.
Олена 25 Січень 2024
Мені все сподобалося, комфортно, лікарка компетентна та уважна, все детально вивчила та надала поради щодо моєї проблеми, дякую.
Вікторія 11 Січень 2024
Задоволена прийомом, все було якісно і кваліфіковано зроблено, надана вся поьрібна мені інформація, дякую!

Всі лікарі Одеса