Одеса
Лікар Отоларинголог Титаренко Ольга Велентинівна на Doc.ua

Відгуки про Титаренко Ольга Велентинівна

Доктор спеціалізується на отоларингології. Проводить промивання носа методом переміщення, катетеризацію євстахієвих труб, пункцію гайморових пазух, ендоскопічний огляд, промивання лакун мигдалин, парацентез, видалення сторонніх тіл з порожнини носа, зовнішнього слухового проходу, глотки, гортаноглотки. Веде прийом для дітей з народження

Перевірені відгуки про лікаря 72 відгуки

Ольга 25 Квітень 2024
Загалом візит пройшов добре, лікар мені дуже сподобався.
Наталія 18 Квітень 2024
Дуже класний, кваліфікований лікар. Хороша людина, візит у нас пройшов дуже добре. Лікар дійсно хороший спеціаліст, все нам доступно пояснила, надала хороші рекомендації, поставила діагноз. Розказала усе, що потрібно робити далі. Ми дуже задоволені цим лікарем.
Лілія 15 Квітень 2024
До лікаря зверталася вже не перший раз, лікар завжди якісно все розповідає, хороший лікар
Давид 15 Квітень 2024
Наданий момент цей лікар найкращий спеціаліст якого я зустрічав.
Ольга 04 Квітень 2024
Лікаря вже давно знаю і ходжу тільки до цього лікаря, дуже хороший лікар, лікар мені дуже подобається
Лілія 21 Березень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Все пройшло добре. Все нам чітко показали та доступно пояснили. Дуже задоволені роботою лікаря та самим візитом.
Ксения 14 Березень 2024
Доктор профессиональный, очень понравилась. Планирую обратиться к доктору еще
Марʼяна 11 Березень 2024
Титаренко Ольга Валентиновна - прекрасний спеціаліст, дуже професійна, володіє знаннями, методиками, апаратурою
Аліна 07 Березень 2024
Сподобався лікар, дуже компетентний. Призначив додаткові аналізи і обстеження, а потім звернуся на повторний прийом. Враження позитивні
Олена 07 Березень 2024
Гарний лікар, уважно вислухала, я задоволена лікарем
5 6 7 8 chevron_right

Всі лікарі Одеса