Одеса
Лікар Отоларинголог Бондаренко Олександр Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Бондаренко Олександр Олександрович

Олександр Олександрович кваліфікований лікар отоларинголог, що займається діагностикою та лікуванням захворювань ЛОР органів у дорослих і дітей.

Перевірені відгуки про лікаря 44 відгуки

Аліна 10 Квітень 2024
Имран 03 Березень 2024
Консультацією залишився задоволеним.
Олена 25 Лютий 2024
Лікар дуже хороший спеціаліст. Чітко, доступно все нам пояснив та розказав що потрібно робити далі. Надав всі необхідні рекомендації. Дуже нам сподобався візит та й сам лікар теж дуже нам сподобався.
Кирило 23 Лютий 2024
Посмотрел, рассказал, записал на повторную консультацию. Визитом остался доволен.
Ірина 22 Лютий 2024
Сподобалась увага до пацієнта, детально пояснив причину захворювання, й так далі.
Катерина 18 Лютий 2024
Доктор очень приятный, очень внимательный, очень хороший специалист! Доктор четко рассказал мне о моих проблемах. Мне очень понравилось, я в восторге от работы доктора
Кирило 18 Лютий 2024
Прийом сподобався. Якщо буде необхідно звернемося до лікаря на наступний прийом. було спокійно, лікар надав рекомендації, все було швидко, комфортно, без зауважень.
Анастасія 11 Лютий 2024
Все було добре, хороший спеціаліст, лікування призначив, наступний прийом теж призначив, тому все добре
Вікторія 25 Листопад 2023
Александр Александрович молодой, но несмотря на это компетентный врач - провёл тщательный осмотр, сделал промывание и рекомендации к лечению. Когда пришла в аптеку со списком прописанных мне лекарств, продавец подтвердила, что ни чего лишнего врач не выписал, а всё только по делу, и его назначения мне очень помогают. Завтра планирую повторный визит и надеюсь, что врач мне скажет, что я здорова.
Владислав 25 Листопад 2023
Гарний лікар. Сподобалась швидкість прийому.
5 chevron_right

Всі лікарі Одеса