Расписание на:
Врач: Шеремета  Роман  Зіновійович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua ‎(032) 253-07-07

Шеремета Роман Зіновійович

Уролог, Андролог

Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук.

269 отзывов 25 лет опыта

Уролог вищої категорії, проводить увесь спектр урологічних відкритих та ендоскопічних втручань, діагностичні процедури, уретроскопію, УЗД, цистоскопію, біопсії та ін. Лікує усі урологічні хвороби. еще

МеДіС, діагностичний центр

вул. Некрасова, 35/В. На карте

Личаківський

Расписание на:

В этой клинике у врача нет онлайн-расписания
Оставьте заявку и мы перезвоним в ближайшее время

Роман Зіновійович написав понад 100 наукових робіт, 2 монографії, 2 підручники по спеціальності «Урологія», отримав нагороду польського урологічного товариства, почесні грамоти міністерства охорони здоров’я України, Президії академії медичних наук.

Приймав участь у наукових конференціях в Україні та за кордоном: США, Франція, Іспанія, Німеччина, Португалія, Польща, Чехія, Угорщина, Китай та ін.

• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, лікувальна справа, 1990 р.;
  • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, клінічна ординатура, кафедра урології, 1992 р.

Научная степень - Кандидат медицинских наук

• Курси підвищення кваліфікації кожні 2-3 роки.

Член правління Асоціації урологів України

• увесь спектр урологічних відкритих та ендоскопічних втручань;
  • діагностичні процедури, цистоскопія, уретроскопія, УЗД, біопсії та ін.

• Аденома простаты (предстательной железы)
  • Мужское бесплодие
  • Нарушение семяизвержения
  • Простатит
  • Уретрит
  • Фимоз
  • Цистит

Очень приятный врач, дал советы, очень хорошо объяснил все, назначил лечение. Рекомендую всем обращаться именно к данному специалисту!

Іван, 01.12.2020

Лікар компетентний, уважний, хороше ставлення до пацієнта на вищому рівні. Я дуже задоволений

Іван, 24.11.2020

Лікар надзвичайно кваліфікований, чуйний, добрий. Хороший лікар. Рекомендую всім.

Степан, 13.10.2020

Чітко, якісно, професійно. Все що треба, лікар мені відповів. Нема ніяких питань.

Олександр, 12.10.2020

Лікар надав необхідні рекомендації, детально все розповів та пояснив по моїй проблемі, уважно мене вислухав, сподобалось відношення лікаря. Рекомендую

Михайло, 07.08.2020

Врач второй категории.

Андролог,Уролог

Галицький

Сихівський

Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук.

Личаківський