Врач Гастроэнтеролог, Кардиолог, Терапевт, Семейный врач Рязанова-Альмужна Юлия Владимировна на Doc.ua

Отзывы о Рязанова-Альмужна Юлия Владимировна

Консультация от600 грн
Юлия Владимировна - семейный врач, терапевт, кардиолог, гастроэнтеролог
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 28 отзывов

Сергій 28 Июнь 2024
Лікар дуже професійний, комунікабельний, дуже ввічлива людина. До лікаря зверталися не перший раз, лікаря знаємо як гарного спеціаліста, лікар знає свою роботу, одразу ставить діагноз, питань до лікаря взагалі немає, ми задоволені візитом
Алла 27 Май 2024
Лікар хороший спеціаліст, мені дуже все сподобалося. І підхід лікаря до пацієнтів і сама комунікація з пацієнтами.
Алла 18 Май 2024
Мені лікар дійсно дуже сподобався. Юлія Володимирівна насправді дуже розумна, приємна людина. Гарний фахівець, дійсно розуміється на своїй справі, професійно ставиться до своєї роботи.
Світлана 18 Май 2024
Лікар дуже компетентний та грамотний спеціаліст, приємний у спілкуванні. Уважний до деталей, залишилася задоволена роботою лікаря та самим візитом.
Олена 16 Май 2024
Лікар дуже розумна, дуже гарний лікар. Мені дуже сподобалося, я дуже задоволена. Минуле лікування допомогло, я вилікувала що хотіла. Лікар все розповіла, дала рекомендації до яких спеціалістів потрібно ще звернутися, все правильно мені підказала, дуже гарний лікар
Тамара 10 Май 2024
Я задоволена, прийом був на належному рівні, дякую.
Зінаїда 30 Апрель 2024
До лікаря немає зауважень, але в клініці висновок мені надали написаний від руки, це не дуже мене влаштувало.
18 Апрель 2024
Лікар дуже уважна, приємна, мені дуже сподобалася
Микола 25 Март 2024
Все сподобалось.
Олександр 18 Март 2024
Дуже кваліфікований лікар, дуже задоволені лікарем. Лікар дуже хороший спеціаліст, дуже розумна людина, має підхід до пацієнтів. Таких хороших лікарів дуже мало. Обовʼязково повернуся до лікаря ще
1 2 3