Котлик Юлия Александровна

Отзывы о враче Котлик Юлия Александровна

Основная специализация врача - диагностика и лечение бесплодия, криобиология, эндокринная гинекология.
Оксана 13 Декабрь 2017
Спасибо внимательному врачу. Хорошо все объяснила.
Лариса 20 Ноябрь 2017
Мені сподобався лікар. Все задовільнило.
Татьяна 11 Октябрь 2017
Все было хорошо.
Мария 28 Апрель 2017
Врач все розписала, розказала, все добре.
Александра 06 Март 2017
Отличный доктор! Очень внимательная и хорошая. Посоветовала много чего, все что хотела, я узнала.
Екатерина 08 Сентябрь 2016
Она достаточно щепетильно подходит, все до мелочей, нам понравилась.
Татьяна 21 Июль 2016
Очень вежливая, объяснила все, все нюансы. Очень опытный специалист. Отнеслась к моей ситуации очень хорошо.
Дарья 25 Май 2016
Наконец-то благодаря сервису я нашла "своего" врача) Очень грамотный специалист, все рассказала и оставила очень приятное впечатление!
Ольга 25 Май 2016
Вежлива, компетентна в своих вопросах.
Елена 20 Май 2016
Клініка хороша на європейському рівні. Дівчата на рецепції дуже ввічливі і доброзичливі. Чого не можна сказати про лікаря Котлик Юлію Олександрівну. Я була записана до неї на безкоштовну консультацію (по акції, яка проводилася в клініці) на 14.00. Лікар, ігноруючи мене, запрошувала до кабінету інших пацієнтів, які підходили, в той час коли я вже чекала коли ж вона мене прийме. Через півгодини мені довелось спуститися на рецепцію і запитатися у чому справа, чому приймають уже третю людину, а я сиджу і чекаю, хоча я була по записі, а не в живій черзі. На що, дівчина на рецепції вибачилася і почала розповідати про якісь переноси у лікаря (цікаво, чому мені не можна було про це повідомити раніше, для того, щоб я не їхала на 14.00, а, наприклад, на 15.00!) і сказало, що зараз вона мене прийме. Але цього не сталося. Мені довелося чекати ще 20 хвилин. Також я почула цікавий маленький діалог поки сиділа під кабінетом. Хтось із лікарів запитав чи чекає ще дівчина, і у відповідь пролунало, що так, дівчина чекає. Так як під кабінетом була тільки я, то розумію, що говорилося про мене (мені це чути було дуже не приємно!). І коли я вже збиралася піти з клініки, лікар таки вийшла і запросила мене до кабінету - це було у 14.53! Щодо самого лікаря, вела вона себе дуже зверхньо і грубо. Підвисила на мене голос і навіть принизила (хоча я думаю, що їй так не здалося). Не знаю, можливо, таке її відношення пов'язане з тим, що я була на безкоштовній консультації і якщо це так, то кращеб вони її взагалі не робили, тому що дуже не приємно коли до тебе так ставляться.
chevron_left 1 2 3