Семенюк Василий Андреевич

Отзывы о враче Семенюк Василий Андреевич

Врач-ревматолог высшей категории, Заслуженный врач Украины. Проводит консультации относительно всех распространенных ревматических болезней, лечит стенокардию, артериальную гипертензию, головокружение, сахарный диабет
Био Плюс
просп. Николая Бажана, 30на карте
Дарницкийм. Осокорки
PRO HEALTH clinic
пр-т Победы, 119/121на карте
Святошинскийм. Житомирская
Пн 02 Август Вт 03 Август Ср 04 Август
Тамара 27 Май 2021
Лікар поставив вірний діагноз, все чітко і зрозуміло пояснив, призначив лікування. Запишемося до лікаря на наступний прийом
Татьяна 13 Май 2021
Дуже задоволена лікарем. На прийомі була вдруге. Лікування, котре зараз проходжу, мені дуже допомагає, мені стає набагато краще. Лікар дуже приємний, чемний, все дуже добре пояснив мені.
Ірина 18 Март 2021
Доктор понравился, видно, что профессионал своего дела. Назначил оптимальное обследование и лечение, ничего лишнего
Мария 04 Март 2021
Все сподобалось. Показали пакет документів, які були протягом трьох років, дали вказівки куди рухатися далі. З боку лікаря були компетентні поради. Лікар нам допоміг.
Анастасия 28 Январь 2021
Лікар був дуже уважний,  відповів на всі запитання і пояснив багато речей
Кристина 26 Ноябрь 2020
Лікар взагалі нічого не розповів по моїй проблемі, сказав що це не його направлення, ніяких ні порад, нічого абсолютно не сказав, не дав направлення на подальші дії. Хотілось, щоб більше давав рекомендації, навіть якщо бачить не по своєму направлені. Але як лікар від повинний розуміти куди пацієнту потрібно звернутись
Віктор 03 Декабрь 2020
Мені дуже сподобався лікар Семенюк Василь Андрійович! Дуже хороший як професіонал і як людина.
Олена 05 Ноябрь 2020
Врач дал ответы на все мои вопросы.
Канан 29 Октябрь 2020
Доктор профессионал своего дела. Доктор умеет выявить причину заболевания и направить на необходимое лечение.
Ольга 22 Октябрь 2020
Очень хороший и грамотный доктор. Все понравилось.
5 6 7 8 9 10 chevron_right