Оксфорд Медикал на ул. Академика Сахарова

• Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Академика Сахарова, 3А. На карте

Пересыпский

Сподобалася дана клініка. Сервіс обслуговування у цій клініці дуже хороший.Все пройшло вчасно, не потрібно було очікувати. Це дійсно зручно дуже було, можна щось собі спланувати. Загалом клініка залишила позитивне враження, все було добре.

Тетяна, 10.09.2024

Усе відбулось добре, прийняли за часом, УЗД фахівець, виконав усе, що від нього вимагалось.

Уляна, 17.08.2024

Клініка сподобалася. Дуже сподобалося відношення працівників медзакладу до пацієнтів і лікарі у цій клініці досить хороші спеціалісти.

Валентина, 16.08.2024

Мені дуже сподобався прийом. Лікар діагностики професійний, гарне спілкування, діагностику провели добре, лікар все розповіла і все пояснила. Зауважень до персоналу не було

Оксана, 09.08.2024

Клініка дуже сподобалася. Лікар що проводив діагностику дуже уважний, ввічливий, професійний, хороший спеціаліст. Надала відповіді на усі питання та доступно все пояснила. Дуже сподобалося відношення лікаря до пацієнтів. Дуже залишилася задоволена візитом у цю клініку.

Зінаїда, 30.07.2024