Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Verum»

• Парковка,
  • Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-21:00

ул. Демеевская 13, оф. 3. На карте

Голосеевский , м.Демеевская

Хорошая клиника, высокий уровень. Врач, что проводил УЗИ, отличный спциалст.

Ольга, 03.04.2024

Сподобалась уважність лікаря діагноста, моя подяка йому.

Наталя, 28.03.2024

Все було чудово, дуже хороша клініка, все дуже уважно, діагностику провели добре, я дуже задоволена

Людмила, 26.03.2024

Діагностику провели добре, все сподобалося, дякую.

Нікіта, 22.03.2024

Дуже сподобалася клініка, дуже сподобалося обслуговування. Якщо буде необхідно, то буду звертатися в клініку до спеціалістів. Я задоволена візитом

Тамара, 21.03.2024

Все було добре, зауважень до персоналу не було, діагностику провели

Сергій, 06.03.2024

Мені сподобалася клініка, персонал уважний, в клініці приємно було знаходитися. УЗД спеціаліст досвідчений, уважний. Роботою лікаря і клініки задоволена

Алла, 05.03.2024

Дуже гарна клініка, пройшло все добре. У клініці дуже гарні, кваліфіковані лікарі.

Марина, 16.02.2024

Сподобалося у клініці. Клініка хороша, дуже гарна. Привітний персонал у клініці, дуже зручно, комфортно, приємно. Сподобалося перебування у цій клініці. При потребі ще буду звертатися у цю клініку обов'язково.

Галина, 14.02.2024

Візитом до клініки на УЗД, цього разу залишилась задоволеною.

Ірина, 09.02.2024

Задоволені діагностикою та комфортом в клініці, все на гідному рівні. Дякую!

Олексій, 05.02.2024

Все мені подобається у клініці. Довгий час уже відвідую цю клініку. Все добре було.

Раїса, 01.02.2024

Пройшла діагностику, сервісом задоволена, дякую.

Лариса, 18.01.2024

Все дуже професійно, все було дуже зрозуміло. УЗД спеціаліст мене гарно проконсультував, навіть більше ніж стосується серця. Все було чудово, зауважень не було. Клініка дуже гарна, все на вищому рівні

Марія, 06.12.2023

Лікар дуже хороша. Все пройшло чудово, швидко і  оперативно.  Лікар в усьому допомогла і зробила все чітко. Прийняли мене вчасно на прийом, все зробила дуже відмінно. Привітний персонал. У закладі дуже чистенько.

Вікторія, 09.11.2023

В клініку звертаюсь не перший раз, персона приємний

Виктория, 09.10.2023

В клініку записалась за два тижні спеціально на дев'яту годину, щоб мене швиденько прийняли. Вийшло так, що лікар запізнилася, не розрахувала свій час, мені довелося двадцять хвилин очікувати, компенсацію мені зробили, але це був затрачений мій час і я на далі запізнилася на особисті справи

Тетяна, 04.10.2023

Дуже уважний лікар, який дав усе за чим я йшла до клініки.

Галина, 13.09.2023

Все було добре, персонал привітний, швидко та зручно.

Ігор, 17.08.2020

Хороше відношення до пацієнта. Лікар все розпитав, розповів та пояснив по моїй проблемі, надав хороші поради. Все задовольнило на візиті.

Галина, 06.08.2020

Я дуже задоволена лікарями та самою клінікою, відношенням. Все дуже добре.

Наталия, 07.07.2020

Я в восторге. Очень хорошее обслуживание. Очень внимательные доктора. И наверно перебегу в эту клинику из клиники в которую ходила много лет.

Татьяна, 10.03.2020

Записывалась на диагностику. В клинике мне завысили стоимость услуг. Сообщили, что я должна заплатить за диагностику и за консультацию. Доктор меня не смотрел, никаких комментариев не давал. В клинике решили, что это была консультация доктора. Только после того, как я настояла на своем, что оплачивать буду только диагностику, мне сообщили, что я могу не оплачивать консультацию. Было немного хамское отношение ко мне. В эту клинику я точно больше не пойду. Выкачка денег. Их не интересуют пациенты.

Елена, 25.12.2019
Ответ клиники
Добрый день! Приносим наши извинения за сложившуюся ситуацию.С персоналом была проведена беседа.
03.01.2020

Не очікувала що мамограмму будуть хлопці робити.

Юлія, 25.11.2019

Компетентный врач кардиолог! Все доходчиво объяснила и отлично провела обследование.

Татьяна, 23.11.2019

ул. Малевича, 86-Г . На карте