Отзывы о диагностическом центре Сіті Клініка (Сити Клиника) на просп. Науки

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-17:00

просп. Науки, 30. На карте

Голосеевский , м.Голосеевская, м.Демеевская

Ввічливий і уважний персонал клініки, зауважень не було. Лікар діагностики чудовий, все пояснив, мені сподобався візит в клініку

Ганна, 21.03.2024

Хороша клініка, все було чудово у цій клініці. Пройшло все супер.

Іванна, 19.03.2024

Приємний лікар, що робив УЗД, візитом задоволена.

Віталія, 12.03.2024

Працюють добрі, чуйні працівники, візитом задоволена.

Олександра, 11.03.2024

Комфорт в клініці та проведення діагностики можу лцінити на п'ятірку, все сподобалось, дякую.

Вікторія, 08.03.2024

Сподобалось по перше обслуговування, по друге лікар, що робив УЗД - був уважним та професійним.

Анастасія, 08.03.2024

Все сподобалося у клініці. Самою клінікою дуже задоволена.

Олександра, 06.03.2024

Дуже сподобалася сама клініка. Лікар, який проводив діагностику УЗД, теж дуже сподобався, видно що лікар компетентний у своїй справі та дуже приємний спеціаліст. Але так само дуже не сподобалося, що адміністратори на рецепції віталися і розмовляли російською мовою, рахую що у такий час потрібно приймати пацієнтів і розмовляти державною, нашою українською мовою - це нормально.

Надія, 06.03.2024

Мені все сподобалося, задоволена роботою клініки

Валерія, 05.03.2024

Прийом відбувся вчасно, не очікувала. Все було дуже гарно, УЗД спеціаліст все добре зробив, все зрозуміло пояснив, надав відповідну інформацію. Все сподобалося, висновок роздрукували, вартість послуги доступна. Я залишилася задоволена роботою клініки

Тетяна, 05.03.2024

Все дуже добре пройшло. Клініка сподобалася.

Олена, 29.02.2024

Абсолютно задоволений проведенням діагностики, все зручно та комфортно, дякую.

Микола, 29.02.2024

Досить давно уже відвідую цю клініку, мені тут дуже все подобається. У мене тільки добрі відгуки про цю клініку.

Оксана, 28.02.2024

У клініці дуже зручно та комфортно. Все дуже добре пройшло. Гарно мене проконсультували, відбулося все вчасно, не було ніяких затримок. Повністю задоволена клінікою.

Світлана, 25.02.2024

Усе відбулось на найвищому рівні, залишилась задоволеною.

Тетяна, 22.02.2024

Все класно було у клініці. Клініка мені дуже сподобалася.

Галина, 14.02.2024

Сподобалося у  клініці. Особисто для мене трішки далеко добиратися у цю клініку, сама локація клініки не зручна, але в загальному все  дуже добре було.

Ганна, 14.02.2024

Сподобалося у клініці. Все пройшло добре. Все нормально  було.

Вікторія, 14.02.2024

Усе пройшло гаразд - нормальне ставлення, добре подивися, відповів на питання, що мене хвилювали.

Євген, 13.02.2024

Все було чудово, провели огляд, зробили УЗД, ніяких проблем не було. Лікар сказав що мені потрібно робити далі, надали мені всю інформацію, знімок УЗД я отримала, тому все мене влаштовує

Діана, 27.01.2024

Ве пройшло чудово, дуже задоволена, дякую.

Олена, 18.01.2024

Усе швидко, без черги, усе пояснили. Залишилась задоволеною.

Олександра, 06.01.2024

Діагностика пройшла добре, клініка комфортна, я задоволена.

Анастасія, 13.12.2023

Лікар що робила мені УЗД, дуже уважно провела діагностику. Докладно усе розповіла, зробила опис. Взагалі, було приємне спілкування, візитом залишилась задоволеною.

Галина, 15.11.2023

Все гаразд. Лікар уважна. Трохи я зачекала лишніх хвилин десять, щоб попасти на прийом, а так все сподобалось.

Алла, 13.11.2023