Отзывы о диагностическом центре Оксфорд Медикал (Oxford Medical) на Позняках

• Пн-Вс: 8:00-21:00

ул. Михаила Гришка 1. На карте

Дарницкий , м.Позняки

Чудова клініка й дизайн, відношення до клієнтів й обслуговування - лікар УЗД так багато усього розказала, що я залишилась дуже задоволеною.

Надія, 09.03.2024

Прийняли оперативно, висновки отримала швидко, приємне ставлення до пацієнтів, а саме до мене.

Ольга, 03.03.2024

Записувалась на звичайну гастроскопію, але коли прийшла в клініку, мені нав'язали купу додаткових процедур, на моє зауваження, що я не розраховувала на додаткові витрати, лікар, досить не приємно, переходячи на особистості, сказав, мовляв, гроші ще зароблю, що так хвилююсь за них, здоров'я безцінне!. Тому довелось заплатити більше ніж у два рази більше ніж я планувала!Вийшла у жахливому настрої.

Олена, 25.02.2024

Сподобалася клініка, сама клініка непогана.

Віра, 22.02.2024

Все сподобалося, планую ще звернення до цієї клініки, сервісом задоволена.

Ірина, 08.02.2024

Робила гастроскопію, мені дуже доступно усе пояснили, до того ж ця процедура досить неприємна, тому лікар намагався зробити її можна менше неприємною, тому залишилась від візиту досить задоволеною.

Єлізавета, 16.12.2023

Сподобалось у клініці. Я не перший раз її відвідую. Тому все відбулося швидко і  зручно.

Анна, 07.12.2023

Ніяких проблем не виникло. Все пройшло чинно і благородно. Дякую.

Анатолій, 06.12.2023

Хороша клініка, гарний персонал, відбулося все швидко. Сподобалося все, нема ніяких нарікань, є розмальовки - це дуже класно.

Христина, 05.12.2023

На жаль довелось очікувати у черзі, т гадала, що у приватній клініці на Флюорографії дають знимок, а так усе було ОК!

Тетяна, 03.12.2023

Все дуже сподобалось, привітний персонал.

Дарина, 03.11.2023

Нам дуже сподобалось і обслуговування і сервіс і лікар чудовий, відвідуванням дуже задоволені

Тетяна, 01.11.2023

Все пройшло добре, швидко, але довго шукала клініку

Марина, 30.10.2023

Чудовий, привітний персонал, візит пройшов швидко. Залишився задоволеним.

Богдан, 27.10.2023

Візит пройшов добре - швидко, якісно, та комфортно.

Любов, 13.10.2023

Було мега чудово - вийшла повністю задоволеною.задоволено

Світлана, 06.10.2023

Обслуживающий персонал - общительные девочки, красиво приняли. В клинике чистенько. Как подъехал, врач сразу принял.

Володимир, 03.10.2023

Дуже гарне ставлення до людей похилого віку. Візитом залишився задоволеним.

Анатолій, 03.10.2023

Все дуже швидко, працює привітний та професійний персонал.

Віторія, 20.09.2023

Швидко, якісно, комфортно, чемний та професійний персонал.

Тетяна, 15.09.2023

Зробив флюорографію, залишився задоволеним.

Евген, 14.09.2023

Залишилася задоволена - мене прийняли без претензій попри те, що прийшла з невеликим запізненням, одразу провели флюорографію, і дуже швидко винесли висновок.

Ірина, 20.07.2023

Фахівець, що проводив мені діагностику, був досвідченим і навіть надав роз'яснення що до побаченого. Обов'язково за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Володимир, 12.07.2023

Діагностику зробили швидко, приємний персонал. Звертатимуся ще.

В’ячеслав, 08.07.2023

К доктору вопросов не было, единственное, не работал терминал, что было очень неудобно

Елена, 08.06.2021