Оксфорд Медикал (Oxford Medical) на Позняках

Медицинский центр на Позняках, являющийся частью сети клиник «Оксфорд Медикал», представляет собой прогрессивное и современное медицинское учреждение многопрофильного типа, оказывающее высококачественные услуги в лечебно-диагностическом направлении. Основными преимуществами работы центра являются опыт, качество и профессионализм персонала еще

• Пн-Вс: 8:00-21:00

ул. Михаила Гришка 1. На карте

Дарницкий , м.Позняки

Чудова клініка й дизайн, відношення до клієнтів й обслуговування - лікар УЗД так багато усього розказала, що я залишилась дуже задоволеною.

Надія, 09.03.2024

Прийняли оперативно, висновки отримала швидко, приємне ставлення до пацієнтів, а саме до мене.

Ольга, 03.03.2024

Записувалась на звичайну гастроскопію, але коли прийшла в клініку, мені нав'язали купу додаткових процедур, на моє зауваження, що я не розраховувала на додаткові витрати, лікар, досить не приємно, переходячи на особистості, сказав, мовляв, гроші ще зароблю, що так хвилююсь за них, здоров'я безцінне!. Тому довелось заплатити більше ніж у два рази більше ніж я планувала!Вийшла у жахливому настрої.

Олена, 25.02.2024

Сподобалася клініка, сама клініка непогана.

Віра, 22.02.2024

Все сподобалося, планую ще звернення до цієї клініки, сервісом задоволена.

Ірина, 08.02.2024