Отзывы о диагностическом центре МРТ центр «Доктор Спин»

• Парковка,
  • Пн-Вс: 9:00-20:00

ул. Стеценко, 19. На карте

Шевченковский , м.Святошин, м.Нивки, м.Дорогожичи

Сподобалася клініка, дуже хороша клініка. Всім рекомендую цю клініку.

Віталій, 10.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло нормально.

Валентина, 10.03.2024

Сподобалася клініка, все було добре. Все супер, претензій ніяких немає до клініки.

Сергій, 10.03.2024

Сподобалася клініка, все було гарно, все дуже добре пройшло.

Ольга, 07.03.2024

Нормально все пройшло. Гарна клініка, дівчата дуже хороші працюють на рецепції.

Інга, 04.03.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною, прийняли вчасно.

Яніна, 03.03.2024

Комфортний медичний центр, діагностику провели як належить, результати надали вчасно, дякую.

Віра, 02.03.2024

Все сподобалося у клініці. Все нормально було.

Сергій, 02.03.2024

Ми давно не бачили такого гарного сервісу, дуже вразила клініка, ми дуже задоволені. В клініці робили МРТ. Все було дуже лагідно, дуже приємно, все було дуже добре, зауважень взагалі не було

Галина, 21.02.2024

Дуже сподобалася клініка. У клініці чисто, гарно, зручно, комфортно. Дуже швидко видали результати, ніж в інших клініках де ми були. Тому клініка нам повністю підійшла, з радістю будемо ще сюди звертатися.

Ірина, 16.02.2024

Мені все сподобалося. В клініці мене дуже швидко прийняли, обслужили чітко, висновок діагностики надіслали на пошту як і обіцяли, диски надали відразу. Обслужили фахово

Жанна, 05.02.2024

Дуже приємні дівчата на рецепції. Лікарі дуже уважні у клініці. Чисто, хороше відношення до пацієнтів. Дуже мені сподобалось.

Олександра, 28.01.2024

Прийшов вчасно, зразу прийняли. Все зробили добре, молодці.

Олексій, 28.01.2024

Оцінка найнижча, оскільки я дуже сумніваюся у об'єктивності результату, який надіслали через годину, це викликає недовіру, мені потрібна професійна розшифровка.

Дацюк, 22.01.2024

Комфортна клініка, я дуже задоволена, дякую!

Руслана, 19.01.2024

Сподобалась сама територія центру, персонал, та й взагалі якість там непогана.

Микола, 11.01.2024

Клініка дуже добре віднеслася до пацієнта.

Виталий, 09.01.2024

Персонал клініки ввічливий та кваліфікований, клініка сподобалася, сервісом дуже задоволена, дякую!

Галина, 03.01.2024

Прийшлося почекати. Лікар був незадоволений, тому що висновок був російською мовою. І там було не те що потрібно. Не все було що раніше знайдено.

Елена, 02.01.2024

Чисто и очень хорошо. Визитом осталась очень довольна.

Олена, 02.01.2024

Лікар УЗД, знає свою справу, без зайвих запитань зробили, усе пройшло добре.

Володимир, 19.12.2023

Сподобався візит до клініки - прийняли за часом, чи навіть трішки раніше, швидко зробили МРТ. Усе відбулось як і домовлялись.

Валерій, 19.12.2023

Комфорт у клініці на рівні,  очікували трохи довго, але це таке  головне результат. Сервіс сподобався. Все сподобалося. Дякую.

Скрипка, 16.12.2023

Оцінку клініці можу поставити десять балів.Нормально все пройшло. Клініка чудова.

Віталій, 14.12.2023

Все сподобалося, сервісом задоволений, дякую.

Денис, 10.12.2023

ул. Соломенская, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карте

Соломенский

ул. Голосеевская, 13 А. На карте