Отзывы о диагностическом центре MIRUM clinic

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-15:00

ул. Виктора Некрасова (Северо-Сирецкая), 1. На карте

Подольский , м.Нивки, м.Сырец

Клініка дуже сподобалася. Все було супер.

Людмила, 18.07.2024

Дуже сподобалося обслуговування у клініці. Дійсно візит пройшов просто чудово.

Владислав, 12.07.2024

Проведенням рентгену залишився задоволений, зауважень не маю, дякую.

Євген, 09.07.2024

Дуже все сподобалось, швидко оформили документи, провели до кабінету, сподобалось обслуговування та термін перебування в клініці.

Віктор, 08.07.2024

Дуже сподобалася клініка, персонал чуйний, прийняли чудово, все зробили, допомогли, бажаю всім здоров'я, дякую!

Валентина, 16.06.2024

Сподобалося проведення діагностики, дякую.

Світлана, 13.06.2024

Нам все сподобалось, все пройшло чудово, дівчата з клініки нам дуже сильно допомогли по нашому питанню. Сервіс на вищому рівні

Ігор, 12.06.2024

Проведення діагностики влаштувало, все добре. дякую.

Роман, 07.06.2024

Хороша клініка, все пройшло чудово. Питань взагалі ніяких немає до цієї клініки.

Євгеній, 03.06.2024

Мені все сподобалось. Дуже приємний персонал, все роз'яснили. Все було класно

Аліє, 03.06.2024

Клініка дуже сподобалася.Пройшло все чітко по часу, оперативно та якісно. Сама атмосфера дуже приємна у клініці, все було добре.

Світлана, 11.05.2024

Задоволена візитом, діагностику провели добре, дякую.

Яна, 10.05.2024

Дуже задоволений обслуговуванням, діагностику зробили якісно, рекомендую. Дякую!

Олег, 09.05.2024

Вдруге уже відвідав цю клініку. Подобається мені ця клініка, враження тільки позитивне залишилося від цієї клініки.

Сергій, 04.05.2024

Візитом дуже задоволені - й відношення й люди такі привітні, зустріли з розумінням, дуже по доброму. Я дуже задоволена, що у нас в Україні є такий медичний центр, що допомагають таким діткам як моя дитина. Я дуже їм вдячна та скористаюсь їхніми послугами ще, бо виявилось, на жаль що зробили не усе, що було потрібно.

Ілля, 23.04.2024

Визит прошёл отлично! Клиника очень понравилась - комфортно, удобно, всё очень обдумано, хорошее обслуживание. И очень нас порадовало, что вошли в наше положение и результат МРТ, выслали в тот же день, так как уже на следующий день была запланирована операция и заключение нужно было к этому времени, поэтому огромная благодарность за оперативность.

Микола, 07.04.2024

Все добре пройшло. Все дуже сподобалося у цій клініці. Було все дуже чудово та гарно.

Володимир, 06.04.2024

Дуже сподобалася клініка, все було добре. У самій клініці круто, чисто, гарно, сучасний ремонт. Персонал дуже уважний та люб'язний.

Владислав, 01.04.2024

Привітний персонал, усе пояснили, добре відношення, й по всіх мірках обслуговування та відношення, то дуже добре.

Сергій, 27.03.2024

Все добре було у цій клініці. Дуже мені сподобалося відношення до пацієнтів у цій клініці. Дуже чудове перебування було.

Анатолій, 26.03.2024

Мені дуже сподобалася клініка. Все пройшло чудово та з користю.

Віктор, 23.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Роман, 12.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Олександр, 06.03.2024

Чисто, гарно, актуально, швидко, якісно. Усім задоволена.

Тетяна, 04.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Було все добре та гарно. Привітно дуже зустріли нас і   ми трішки запізнилися, але нас все одно прийняли - це дуже сподобалося.

Олена, 27.02.2024

просп. Николая Бажана, 30. На карте

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карте

Соломенский

ул. Срибнокильская, 12 . На карте

Дарницкий

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж корпус В. На карте

ул. Кольцевая дорога, 1, ТРЦ «Respublika Park». На карте

Голосеевский