Отзывы о диагностическом центре MIRUM clinic

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

ул. Виктора Некрасова (Северо-Сирецкая), 1. На карте

Подольский , м.Нивки, м.Сырец

Візитом дуже задоволені - й відношення й люди такі привітні, зустріли з розумінням, дуже по доброму. Я дуже задоволена, що у нас в Україні є такий медичний центр, що допомагають таким діткам як моя дитина. Я дуже їм вдячна та скористаюсь їхніми послугами ще, бо виявилось, на жаль що зробили не усе, що було потрібно.

Ілля, 23.04.2024

В клініці все було добре

Олександр, 21.04.2024

Визит прошёл отлично! Клиника очень понравилась - комфортно, удобно, всё очень обдумано, хорошее обслуживание. И очень нас порадовало, что вошли в наше положение и результат МРТ, выслали в тот же день, так как уже на следующий день была запланирована операция и заключение нужно было к этому времени, поэтому огромная благодарность за оперативность.

Микола, 07.04.2024

Все добре пройшло. Все дуже сподобалося у цій клініці. Було все дуже чудово та гарно.

Володимир, 06.04.2024

Дуже сподобалася клініка, все було добре. У самій клініці круто, чисто, гарно, сучасний ремонт. Персонал дуже уважний та люб'язний.

Владислав, 01.04.2024

Привітний персонал, усе пояснили, добре відношення, й по всіх мірках обслуговування та відношення, то дуже добре.

Сергій, 27.03.2024

Все добре було у цій клініці. Дуже мені сподобалося відношення до пацієнтів у цій клініці. Дуже чудове перебування було.

Анатолій, 26.03.2024

Мені дуже сподобалася клініка. Все пройшло чудово та з користю.

Віктор, 23.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Роман, 12.03.2024

Олександр, 11.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Олександр, 06.03.2024

Чисто, гарно, актуально, швидко, якісно. Усім задоволена.

Тетяна, 04.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Було все добре та гарно. Привітно дуже зустріли нас і   ми трішки запізнилися, але нас все одно прийняли - це дуже сподобалося.

Олена, 27.02.2024

В клініці все задовольнило, продовжую обстеження, сервіс подобається, дякую.

Євген, 24.02.2024

Все було добре, персонал в усьому допомагав, ніяких нарікань

Євген, 23.02.2024

Все сподобалося, персонал гарно ставиться до пацієнтів, клініка гарна. Діагностика пройшла нормально, зауважень до персоналу не було, висновок отримали вчасно, залишилися задоволені

Оксана, 18.02.2024

В клініці все було добре, персонал гарно віднісся, діагностику провели, все пояснили, все сподобалось. Раніше клініку не знала, клініка знаходиться недалеко від мене, тепер буду в клініку звертатися, якщо буде необхідно

Наталія, 24.11.2023

Якщо можна б було поставити оцінку десять, я поставила саме десять. Сама атмосфера клініки дуже класна, все шикарно, все для дитини. Поки дитина спала світло виключили, вона навіть не проснулася.

Евеліна, 13.11.2023

Сергій, 25.10.2023

Мені все сподобалося, дуже класний та ввічливий персонал. Буду звертатися ще.

Вікторія, 12.10.2023

Катерина, 12.09.2023