Отзывы о диагностическом центре Аврора ВРТ немецко-украинский медицинский центр

• Оплата карточкой,
  • Сб-Вс: 8:30-17:00

пер. Фестивальный, 5. На карте

Индустриальный

Все нормально, все як повинно бути пройшло.  Нічого негативного не було.

Ірина, 21.12.2023

Прийняли за часом, гарне ставлення. Усім задоволена.

Оксана, 16.12.2023

Сама лучшая клиника из тех где я была. Клиника чистая, персонал приветливый и отзывчивый, тепло, уютно, чисто. На диагностике все было прекрасно, УЗИ специалист сказала то, что другие врачи не заметили. Приемом остались довольны и еще раз приедем

Анастасія, 15.12.2023

Сервіс у клініці дуже добрий. Ввічливий персонал. Зустріли та прийняли нас дуже добре.

Святослав, 09.12.2023

Хорошо сделали диагностику, доктор УЗИ специалист дала рекомендации, все было хорошо

Олександр, 06.12.2023

Все пройшо чудово. Сподобалась клініка, шикарна просто клініка. В центрі міста я б ще могла уявити собі таку клініку, а от в спальному районі міста ні. Тому приємно здивована чесно, чудова клініка.

Татьяна, 13.11.2023

Комфортне перебування,персонал уважний, все зручно та швидко. Дякую.

Светлана, 01.11.2023

Вже не вперше була в клініці, ще й чоловіка сюди привела. Усім задоволена.

Антонина, 21.10.2023

В клініці приймали мене дуже тепло, набагато краще чим в державних клініках. Сам лікар (УЗД спеціаліст) поставився до мене гарно, мені було комфортно з ним, відповів на всі питання, я задоволена повністю

Анастасія, 20.10.2023

Було погане розшифрування дослідження Доплерографія судин шиї, довелося звертатись в інший заклад, щоб зробити  Доплерографія судин шиї й отримати повну розшифровку, замало було для мого лікаря те що приставила мені клініка Аврора.

Ганна, 20.10.2023

Робила УЗД, мені відповіли на запитання, було комфортно та за часом.

Світлана, 17.10.2023

Все сподобалось - прийняли за часом, швидко, якісно, усе було гаразд.

Олексій, 27.09.2023

Залишилась задоволенню візитом до клініки - мене гарно прийняли та кваліфіковано зробили діагностику.

Тетяна, 27.09.2023

Гарна клініка, звертаюсь в клініку не перший раз, лікарі уважні

Антонина, 16.09.2023

Чудово зробили енцефалограму, фахівець який проводив  діагностику нам дуже сподобався. Рекомендую

Егор, 04.09.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним – мене зустрів привітний та професійний персонал. Все пройшло швидко, якісно, комфортно. Досить помірні ціни. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Сергій, 17.07.2023

Візит до клініки пройшов добре. Усім задоволена. Звертатимуся за потреби до них ще. Клініку рекомендую.

Анна, 12.07.2023

На ресепшене работники вежливые. Специалист которая делала энцефалограмму, очень внимательна и компетентна. Осталась очень довольна. Рекомендую.

Алла, 13.09.2021

Мне не понравилось. Поставили диагноз - камни. Я переделала УЗИ и оказалось, что камней у меня нет! Это выброшенные деньги.

Елена, 26.05.2021

Узіст не може сказати, людина як робот зробив свою механічну роботу. Далі перенаправляє до кардіолога. Ти ж проводиш УЗД розумієш чи є там проблема, чи там добре, чи погано. Можливо в мене немає грошей на кардіолога. Но в мене болить серце. Я звернулась до вас у клініку і хочу дізнатися. Це неправильно. У мене не було преса грошей у кишені. Якщо ти мед працівник, то ти маєш сказати що у мене.

Антонина, 22.12.2020

Все отлично было, своевременно и вежливо. Все прекрасно! Очень доволен.

Володимир, 05.12.2020

Единственные, кто согласился сделать ребёнку доплер сосудов. Спасибо огромное, всё хорошо

Михаил, 07.11.2020

Не понравилось обращение узиста, он не обратил внимания на важные детали.

Денис, 02.10.2020

Все было хорошо. Единственное, что я пришла с утра и в кассе не было сдачи с пятисот гривен, то-есть не могли найти двести пятьдесят гривен. Долго и нудно! Если бы это хотя бы был ребенок двух лет, это было бы нормально. Но это месячный ребенок и с ним было неудобно стоять на улице и ждать, пока найдут сдачу.

Марк, 18.07.2020

Все хорошо. И сервис и врач, вообще супер! Я всем осталась довольна.

Ольга, 10.07.2020

ул. Королевы Елизаветы (Глинки), 7. На карте