Отзывы о диагностическом центре Медискан Груп Черкассы

• Вс: 8:00-20:00

ул. Дахновская, 52. На карте

Зауважень у мене до клініки не було, все чемно, швидко, прийом почався вчасно. Лікар УЗД спеціаліст кваліфікований

Лідія, 12.12.2023

Все було добре, всі чемні, приємні, швидко все зробили, майже не чекав, мені все сподобалось, рекомендую

Олександр, 12.12.2023

Сервісом задоволена, записалась на іншу діагностику також. Дякую.

Светлана, 12.12.2023

Клініка комфортна, діагностика відбулася, все задовольнило, дякую.

Юрій, 05.12.2023

До мене гарно віднеслись, в клініці було чисто та красиво. Візитом залишилась задоволеною.

Наталья, 30.09.2023

Вчора зробили МРТ, сьогодні вже забрали результат, дуже вдячні персоналу за ставлення. Будемо усім рекомендувати клініку, а ще, сподіваємось що не знадобиться, але про всяк випадок, матимемо клініку на увазі.

Аліна, 20.09.2023

Медсестричка яка проводила КТ органів грудної, черевної порожнини, заочеревинного простору, тазу золота людина. Я в цій клініці понад рік обслуговуюся, тут дуже якісно проводять КТ ніж в інших клініках, я попередньо була в 4 х клініках, ця клініка якнайкраща з усіх. Я дуже задоволена їхнім сервісом та обслуговуванням

Ольга, 19.09.2023

Усе було професійно та вчасно, лікар, що проводив мені УЗД, був чемним, дав відповіді на усі мої запитання. Одним словом, за чим йшов, те й отримав.

Ілля, 15.09.2023

У клініці працює доброзичливий та професійний персонал. Все пройшло швидко, якісно, комфортно. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Іванна, 29.08.2023

У клініці чисто. Сучасне обладнання, кваліфікований, ввічливий персонал. Приємне обслуговування.

Володимир, 15.12.2021

Персонал внимательный, пациентам уделяют достаточно времени. Осталась довольна.

Лариса, 03.11.2021

ул. Благовестная, 213/ул. Байды Вишневецкого, 63. На карте