Doc.ua - бронь лекарств в несколько кликов! Скидка до 30% в свыше 6000 аптек

Достинекс таблетки 0,5 мг, №2
Внешний вид товара может отличаться от изображенного
в наличии
Артикул 004744Код регистрации UA/5194/01/01
ATC-Классификатор: Каберголин
Торговое название: Достинекс
Действующее вещество: КАБЕРГОЛІН
571.94 - 730.90 грн

571.94 - 730.90 грн
Возможные варианты доставки через сервис
Бесплатно

Формы выпуска

Достинекс таблетки 0,5 мг, №8
Достинекс таблетки 0,5 мг, №8
1978.26 - 2419.6 грн
Формы выпуска, которые есть в вашем городе

Аналоги (Совпадение по составу действующего вещества)

Фармакологические свойства

ДОСТИНЕКС

(DOSTINEX®)

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить каберголіну 0,5 мг;

допоміжні речовини:  лейцин, лактоза безводна.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються у гінекології. Інгібітори пролактину. Код АТС G02C B03.

Клінічні характеристики.

Показання.

Інгібування / пригнічення фізіологічної лактації

Інгібування фізіологічної післяпологової лактації одразу після пологів або для пригнічення лактації, що встановилася, у таких випадках:

-             після пологів, якщо мати вирішила не годувати дитину груддю або коли годування груддю протипоказано матері чи дитині з медичних причин;

-             після народження мертвого плода або аборту.

Лікування гіперпролактинемічних станів

Порушення, пов'язані з гіперпролактинемією, у тому числі аменореї, олігоменореї, ановуляції та галактореї. Лікування пацієнтів з пролактинсекретуючими аденомами гіпофіза (мікро- та макропролактиноми), ідіопатичною гіперпролактинемією або із синдромом «порожнього» турецького сідла з супутньою гіперпролактинемією, які є основними патологічними станами, що зумовлюють вищезгадані клінічні прояви.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до каберголіну, до будь-яких допоміжних речовин препарату або до будь-яких алкалоїдів ріжків.

Этот препарат в аптеках г. Киев
На карте Cписок
Аптека оптових цін (Київська 91)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Литвинського Юрія, буд. 52/16
571.94 грн
664.58 грн
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
589.4 грн
Аптека оптових цін (Київська 69)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Зодчих, буд. 52а
590.94 грн
Дешево (Київ Апт. пункт №6-1 "Вітанікус")м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Багговутівська, буд. 1
594.5 грн
Аптека оптових цін (Київська 135)м. Київ, Подільський р-н, вул. Данченка Сергія, буд. 1, корп. 2, прим. 146
594.83 грн
АНЦбул. Вацлава Гавела, 54/26 (Івана Лепсе)
594.91 грн
Аптека оптових цін (Київська 48)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Бажана Миколи, буд. 3г
595.97 грн
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний,24/93
596.4 грн
Аптека оптових цін (Киевская 34)м. Київ, Подільський р-н, вул. Спаська, буд. 5, прим. 44
596.94 грн
Аптека оптових цін (Київська 38)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Академіка Корольова, буд. 3
598.46 грн
Аптека оптових цін (Київська 82)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Оболонський, буд. 7, прим. 5
599.15 грн
Аптека оптових цін (Київська 98)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Бориспільська, буд. 26ж
599.88 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе, 160
601.04 грн
Бажаємо здоров'я03039, м.Київ, пр-т Науки,4
601.04 грн
Аптека оптових цін (Київська 20)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15
601.53 грн
Аптека оптових цін (Київська 108)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 89а
602.39 грн
АНЦХарківське шосе, 144-А
603.1 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
603.94 грн
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Юри Гната,7, прим.15
603.94 грн
Показать еще 20 аптек

С этим товаром тоже покупают

Товары которые сейчас покупают

Онлайн-консультация с профессиональным врачом не выходя из дома
Заказать консультацию