Чернівці
Оксфорд Медікал Чернівці

Відгуки про мережу клінік Оксфорд Медікал Чернівці

add_box Акушерство Алергологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
«Оксфорд Медікал Чернівці» — одне з регіональних представництв передового медичного центру, який співпрацює із найбільш досвідченими спеціалістами різних медичних напрямків. Персонал клініки орієнтований на інноваційні технології лікування, серед яких перевагу віддають малоінвазивним методам.
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр. Независимости, 121Ана карті
Без района
add_box Алергологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. С. Воробкевича, 33на карті
Без района
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
52 відгуки
Олександр 02 Травень 2024
Чудова клініка, все було вчасно, не чекали, зауважень до персоналу не було
Анастасія 02 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася, дуже чиста, прибрана, всі привітні, є зона для очікування і все для комфорту, для дітей є багато іграшок, все дуже класно
Вікторія 26 Квітень 2024
В клініці у нас був одноразовий візит, в клініку возили дитину. Клініка нас влаштовує
Дмитро 10 Квітень 2024
Персонал дівчатка дуже привітні, уважно ставляться до пацієнтів, все пояснили, провели і показали, без жодних питань. Єдине, для людей похилого віку дуже круті сходи і ми не побачили пандус на вході, яким ми користувалися. Обслуговування в клініці дуже добре
Єлизавета 10 Квітень 2024
Довелось чекати, мені це не сподобалось, особливо те, що довелось чекати з маленькою дитиною.
Софія 02 Квітень 2024
Все було добре, лікар гастроентеролог чудовий, гарна консультація. Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Юлія 19 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було чудово.
Анастасія 06 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. У клініці дуже кваліфіковані спеціалісти.
Зінаїда 04 Березень 2024
 Сподобалася клініка, все було зручно, гарно.
Ірина 01 Березень 2024
Клініка дуже приємна, чистенька, затишна, все зробили швидко, зауважень не було
5 6 chevron_right