Новини DOC.UA

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
При проблемах з сечовидільною або репродуктивною системою вам допоможе лікар-уролог. Цей фахівець займається лікуванням захворювань не тільки у чоловіків, а й у жінок. Підготували для вас ТОП-15 кращих урологів за версією DOC.UA.
На сайті DOC.UA можна не тільки записатися на прийом до окремого лікаря чи на певну медичну послугу. Віднедавна у нас можна замовити організацію комплексного хірургічного лікування.
Нова співпраця: онлайн-консультації з лікарями ZDRAVO.
Шукаєте кращого отоларинголога? У нас для вас добрі новини. На основі відгуків пацієнтів ми склали рейтинг ТОП-15 ЛОР-лікарів за версією користувачів сервісу DOC.UA, який допоможе вам із вибором фахівця.
Підготували ТОП-15 неврологів України на основі даних сайту DOC.UA.
DOC.Ukraine: Одеса
Категорія Новини DOC.UA
Тема:
Знайомимо з DOC.UA через міста, в яких працюємо. Сьогодні наша розповідь про Одесу.
На ютуб-каналі DOC.UA доступно дев’ять повнометражних випусків подкастів «Відверто про медичний бізнес». Розповідаємо про що вони та запрошуємо до перегляду.
Не знаєте, до кого звернутися з дерматовенерологічними проблемами? DOC.UA підготував ТОП-15 дерматовенерологів з найвищим рейтингом на основі відгуків пацієнтів.
Пропонуємо ТОП-15 акушерів-гінекологів України на основі даних сайту DOC.UA.
Продовжуємо знайомити з DOC.UA через міста, в яких працюємо. Сьогодні наша розповідь про Дніпро.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right