Observ 520 - на крок попереду в турботі про шкіру

Після 25 будь-яка дівчина помічає кожну незначну зміну шкіри. Чого тільки не придумаєш собі, виявивши нову зморшку в куточку очей або раптову ластовинку на щоці. Тут же впадаєш в паніку, не кажучи вже про те, що відразу ж записуєшся на прийом до дерматолога. Точно так же сталося і зі мною. Втомившись від постійної сухості шкіри, яка буквально поглинала зволожуючі креми, я вирішила звернутися за допомогою до дерматолога - адже шкіра сухого типу старіє набагато швидше.

Я вибрала медичний центр GarnoMedica. Неодмінно хотілося «віддати» свою шкіру в руки надійного фахівця з медичною освітою, перевіреною репутацією і значущим досвідом. Вирішивши не відкладати проблему в довгий ящик, в GarnoMedica я вирушила з самого ранку, де мене вже чекала Сагалевич Вікторія Олегівна, головний лікар медичного центру та дерматовенеролог вищої категорії. Прийом відразу ж приємно здивував, розпочавшись з кава-брейку в зеленій зоні GarnoMedica, де панують комфорт і спокій, що дозволяють розслабитися і не хвилюватися перед процедурами.

Апарат Observ 520 - чим він унікальний?

Моя консультація почалася з діагностики на апараті Observ 520 (Нідерланди). Після декількох хвилин сканування обличчя Вікторія склала для мене докладний «паспорт» шкіри. Як виявилося, багато проблем епідермісу лежать глибоко всередині клітин шкіри (пігментація, судинні зміни), що значно ускладнює їх діагностування при візуальному огляді. Observ 520 - це помічник дерматологів, що дозволяє не тільки виявляти патології шкіри, але і стежити за її змінами в процесі лікування. Завдяки інноваційним технологіям візуалізації і різним режимам аналізу шкіри апарат миттєво дає розгорнуту картину того, як йдуть справи з клітинами дерми.

Observ 520 включає 6 режимів аналізу, які можуть оцінити мікрорельєф шкіри, стан пір і їх вміст, інтенсивність пігменту, стан судин, виявити наявні та намічені зморшки. До них відносяться:

• Режим денного світла.
  • Режим лампи Вуда.
  • Ультрафіолетове світло.
  • Паралельна поляризація.
  • Крос-поляризація.
  • Аналіз стану шкіри.

Лікар  Андрєєв Анатолій Леонідович на Doc.ua
Анатолій Леонідович впродовж багатьох років займається діагностикою, лікуванням, профілактикою хвороб шкіри, волосся, нігтів. Володіє методикою дерматоскопії для діагностики онкозахворювань шкіри, проводить видалення утворень ( родимки, папіломи і т. д. ) на шкірі методом радіохвильової хірургії. Підходить до питань лікування комплексно, на підставі сучасних рекомендацій.
Клініка лікаря Андрєєва
вул. Предславинська, 37, офіс 106на карті
Печерськийм. Палац Україна
Консультація 800 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
keyboard_arrow_leftсб 20  квіт.нд 21  квіт.пн 22  квіт.keyboard_arrow_right

«Паспорт» моєї шкіри: що чекати в майбутньому?

Апарат робить кілька знімків, які транслюються на планшет - і тут не тільки реальна картина, а й найближчі прогнози змін епідермісу. Майбутнє моєї шкіри, складене завдяки європейським технологіям, дуже позитивне, крім мімічних зморшок на лобі, сильних вікових змін апарат не виявив. Про що мені слід хвилюватися, так це про пігментні плями, які можуть проявитися досить виразно під час гормональних змін в організмі, пов'язаних, наприклад, з вагітністю. Оскільки зараз спекотне літо, я не повинна забувати про заходи захисту шкіри від ультрафіолетових променів і користуватися сонцезахисними кремами. Ще одна моя проблема - яскраво виражені судини на щоках. Але зустрівшись з моїм тривожним поглядом, лікар запевнила, що вони легко прибираються лазером. Крім перерахованих проблем, апарат дозволяє діагностувати грибкові захворювання, подразнення шкіри, закупорені пори, ділянки з втратою колагену і багато іншого.

Моя персональна процедура, або які козирі ховає Duolift Sequential RCV?

Отримавши від Вікторії індивідуальний план з рекомендованими процедурами і календарем їх проведення, я відразу ж відправилася на ультразвукову чистку обличчя. Треба сказати, що приміщення «перевтілень» має в своєму розпорядженні повний релакс і тишу, як і хол, кімната відпочинку, практично кожен куточок GarnoMedica - те, що потрібно, щоб сучасна дівчина могла відпочити тілом і душею. Але і тут теж не обійшлося без несподіванок: мені вперше робили чистку на французькій платформі Duolift Sequential RCV. З її допомогою лікарі проводять професійну чистку, глибоке зволоження шкіри без ін'єкцій, використовуючи ультразвук, сонофорез, що збільшує проникнення активних речовин косметичних засобів, а також базовий догляд на будь-якому типі шкіри на профлінійці Academie (Франція) і експрес-ліфтинг за індивідуальними показаннями на профлінійці Danne (США).

Повертаючись до моєї процедури, варто сказати, що вона представила собою м'який ультразвуковий пілінг. Сухість шкіри, яка підштовхнула мене звернутися за допомогою до фахівця, була викликана надмірною кількістю відмерлих клітин епідермісу, які і провокували нерівності, лущення. Після процедури, намагаючись оцінити свій зовнішній вигляд об'єктивно, я не без подиву виявила, що поверхня шкіри стала неймовірно гладкою, пропав цей млявий вигляд і сірість. Після консультації лікаря я прийшла до висновку, що кожній дівчині необхідно знайти свій медичний центр, де вона буде відчувати себе затишно, комфортно і безпечно.

Лікар  Кицюк Наталя Ігорівна на Doc.ua
Лікар Кицюк займається прийомом пацієнтів з різними патологічними порушеннями і утвореннями шкірного покриву, нігтів, волосся різного генезу: інфекційного, запального, нез'ясованого. Веде прийом для дітей від 6 років
Киймедікал
ул. Вадима Гетьмана 1-Ана карті