Клініки Проктологічні у Вінниці - Ленинского району (2)

Мережева клініка
    Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Вертебрологія ще

Медичний центр "Моє здоров'я" - багатопрофільний медичний заклад, що надає широкий ряд медичних послуг високої якості. До послуг пацієнтів штат кваліфікованих фахівців, які представляють усі основні напрямки сучасної медицини, повний спектр інструментальної діагностики, власну лабораторію, широкий вибір фізіотерапевтичних послуг та масажу, а також можливість виклику фахівця додому.

Медичний центр Моє здоров'я на пр. Юності
    Дієтологія, Інфектологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще

проспект Юності 16 Б. На карті

Центральний

Медичний центр Моє здоров'я на Янгеля
    Дієтологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Сб-Вс: выходной

вул. Янгеля, 58. На карті

Замостянський

Медичний центр Моє здоров'я
    • Паркінг,
    • Сб-Вс: выходной

вул. Хмельницьке шосе, 92 (2 поверх). На карті

Центральний

Лікарі проктологи, колопроктологи в даній клініці

дивитись все
    Врач: Тарашевський  Дмитро  Ігорович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua 38 (043) 257-30-30

Тарашевський Дмитро Ігорович

Проктолог

Лікар другої категорії.

Вартість прийому : 550 грн
    Врач: Золотова  Олена  Василівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua 38 (043) 257-30-30

Золотова Олена Василівна

Проктолог

Вартість прийому : 550 грн
    Лікувальний діагностичний центр
    Ліцензія МОЗ України № 2247 від 19.10.2021
    Гастроентерологія, Денний стаціонар, Неврологія, Проктологія, Психологія, УЗ-діагностика, Ендоскопія ще

Лікувально-діагностичний центр «GastroClinic» - це спеціалізований центр професійної ендоскопії та клінічної гастроентерології. Спеціалісти клініки займаються комплексною діагностикою та лікуванням проблем шлунково-кишкового тракту у дорослих та дітей ще

• Сб-Вс: 9:00-16:00

вул. Келецька, 50Б. На карті