Тернопіль
Медичний центр «Мій лікар»

Медичний центр «Мій лікар»

add_box Акушерство Гінекологія Кардіологія Косметологія Неврологія Онкологія ... ще
У центрі «Мій лікар» працюють лікарі першої і вищої категорій, кандидати медичних наук. Постійно ведеться навчання та підвищення кваліфікації співробітників. Тут можливо пройти лікування та діагностику за наступними напрямками: акушерство і гінекологія, анестезіологія, дерматовенерологія, сімейна медицина, стоматологія, косметологія, кардіологія, неврологія, онкогінекологія, отоларингологія (ЛОР), офтальмологія, ортопедія і травматологія, урологія, ультразвукова діагностика, проктологія, педіатрія, хірургія.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Євгена Коновальця, 21на карті
Без районов
0.0

Лікувально-діагностичний центр «Мій лікар» – новий центр у Тернополі, в якому зібране сучасне діагностичне і лікувальне обладнання, що забезпечує високу якість обстеження, комфорт та зручність для пацієнта.

Медичний центр «Мій лікар» створено для того, щоб відкинути в далеке минуле стереотипи щодо неякісного лікування та байдужості лікарів. Повага до пацієнта та індивідуальний підхід до кожного — головне кредо медичної практики лікарів центру.

У медичному центрі присутні лікарі наступних напрямків:

• акушерство і гінекологія;
  • анестезіологія;