Медіон, медичний лікувально-діагностичний центр

Медичний центр
Акушерство, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Нейрохірургія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

У лікувально-діагностичному центрі «Медіон» Ви маєте можливість відвідати консультативний прийом у відмінного фахівця, пройти функціональну або лабораторну діагностику в зручний для Вас день ще

• Пн-Нд: 8:00-22:00

вул. Сінна, 37. На карті

Киевский

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки в інших районах міста Полтави:
Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Центр «Медіон» має новітнє обладнання для того, щоб виявити і лікувати різного роду хвороби.  Сучасні МРТ-апарати, клінічні можливості і якість зображення, якого дозволяють отримати інформацію про Ваше здоров'я, не вдаючись до внутрішніх втручань. Також, центр має нове обладнання для мамографії від фірми «Siemens», яке має скринінгову і діагностичну систему в одному пристрої.

У центрі Ви маєте можливість пройти такі процедури, як:

• холтерівський моніторинг;
  • ЕКГ;
  • кольпоскопія;
  • урофлоуметрія;
  • електронейроміографія (ЕНМГ);
  • ЕЕГ;
  • моніторинг біосигналів під час сну;
  • УЗД;
  • обстеження за допомогою ЛОР-комбайна;
  • ФГДС.

Переваги лікувально-діагностичного центру «Медіон»:

• широкий спектр послуг: формат центру - це універсальна сімейна клініка, тобто свої послуги надають і дорослим, і дітям. У будь-яких напрямах сучасної медицини проводять діагностику, профілактику і лікування;
  • високий рівень обслуговування: у центрі відсутні черги, універсальний графік роботи, персонал з чуйністю та увагою ставиться до пацієнтів, до кожного застосовують індивідуальний підхід;
  • професіоналізм: лікарі центру мають вищі медичні кваліфікації, є кандидатами і докторами медичних наук, академіками і професорами;
  • сучасне обладнання: УЗД, КТ та МРТ, ендоскопія, лабораторія для прийняття більше 3000 аналізів;
  • наявність стаціонару: комфортне перебування та лікування в умовах стаціонару під наглядом фахівців;
  • служба допомоги на дому: кожен має можливість викликати лікаря додому, пройти обстеження і процедури вдома, отримати невідкладну допомогу при необхідності;
  • масажний кабінет: лікувальний, реабілітаційний, класичний;
  • продуктивний розвиток науково-практичної сфери: адаптація і застосування закордонного досвіду, впровадження і практика новітніх сервісних технологій та медичних методик

Клиника достаточно больших размеров, с разнообразными отделениями. Очень просторая, с современным дизайном и уютным интерьером. Очень порадовали глаз картины, которые развешанные по всему помещению. Достаточно быстрая работа рецепции, меня качественно обслужили, не пришлось ожидать приёма. Работники приветливые, всё детально объясняют. Также, порадовало наличие терминала, что удобно в наше время.

Дарья, 17.09.2016

Мне не понравилась работа девочки-ассистента. Ей нужно было по несколько раз всё повторять, она нечего не понимала. Но работа лечащего врача очень понравилась, он был очень внимательный и обходительный. Визита нам не пришлось ждать, приняли вовремя. Но не понравилось, что перед приёмом нужно заполнять кучу анкет, документов. Пол часа ушло на документы, чтобы попасть на приём к гинекологу. У меня было чувство, что я в паспортном столе, а не в клинике.

Виктория, 11.09.2016

Очень понравилась работа клиники. Я пришла немного раньше назначенного времени, меня без проблем быстро обслужили. Всё делали чётко, слаженно, не отвлекаясь ни на что.

Вита, 02.09.2016

Все очень быстро и комфортно, никакого лишнего ожидания. Соотношение цена-качество отличное!

Ольга, 29.08.2016

Мне всё понравилось в работе клиники, но по цене - это не самый дешёвый вариант. Я была в многих клиниках, то Медион - далеко не дешёвая клиника в Полтаве.

Катерина, 20.08.2016
Дивитися всі відгуки