Одеса
Лазерсвіт, центр діагностики родимок, Одеса

Лазерсвіт, центр діагностики родимок, Одеса

add_box Дерматологія ... ще
Одеський центр діагностики родимок Лазерсвіт - сучасний медцентр, який спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області дерматології. У центрі працюють фахівці свого профілю, які проводять діагностику шкірних захворювань і новоутворень і підбирають індивідуальне лікування для кожного пацієнта.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Семінарська, 26/28на карті
Приморський

Одеський центр діагностики родимок Лазерсвіт - це сучасний медцентр, що надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. У центрі проводиться комп'ютерна цифрова діагностика (дерматоскопія) всіх утворень, яка дозволяє виявити небезпечні шкірні захворювання на ранніх стадіях з подальшим видаленням за бажанням пацієнта або за рекомендацією лікаря. Так само найсучасніший метод видалення мозолів, натоптишів, врослого нігтя, ліпом, атером, кондилом, судинної зірочки, папілом, себорейних кератом, м'яких фібром, бородавок, контагіозного молюска, невусів та інших утворень. Кожен пацієнт, який звернувся в медцентр отримає максимум уваги лікарів.

Одеський центр діагностики родимок Лазерсвіт запрошує кожного, хто цінує своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, отримавши якомога більше інформації про своє здоров'я. Клініка вже надала допомогу 35 000 пацієнтів.

Напрямки роботи медичного центру «Лазерсвіт»

Клініка працює за такими напрямками:

• дерматологія;
  • косметологія;
  • трихологія;
  • елос-екпіляція;
  • лазерна хірургія;
  • гінекологія:
  • оториноларингологія.

Інна 20 Квітень 2024
Черкес Ілона Русланівна -  гарна, ввічлива, добра людина.Компетентний лікар, який добре знає свою справу. Дуже вдячна їй за хороший візит. Клініка теж мені дуже сподобалося, дуже приємне перебування було у цій клініці.
Віктор 05 Грудень 2023
Все добре пройшло. Дякую.
Юлия 09 Грудень 2020
У клиники удобное расположение и очень удобно туда добираться.
Артем 01 Вересень 2020
Клиникой это тяжело назвать. Это просто медицинский офис, можно так сказать. Нет как в больницах оборудования, врачей и условий для пациентов (даже кушетки нет условно говоря). Клиника со стороны выглядит как казино как аптека: все светиться, приходите к нам.
Ирина 25 Липень 2020
Спасибо большое, все было хорошо. Все внимательные, все быстро и качественно.