Львів

Медичний Центр «Платинум»

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологічна клініка з широким спектром медичних послуг. Співробітники клініки – висококваліфіковані фахівці в галузі терапевтичної, ортопедичної, ортодонтичної, хірургічної, дитячої, а також естетичної стоматології
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гетьмана Мазепи, 25ана карті
Шевченківський

Медичний центр «Платинум» — стоматологічна клініка з широким спектром стоматологічних послуг. Співробітники клініки – фахівці в галузі терапевтичної, ортопедичної, ортодонтичної, хірургічної, дитячої а також естетичної стоматології.

Завдяки сучасному стоматологічному устаткуванню, застосуванню якісних матеріалів, передових технологій лікування, вдається усунути стоматологічні проблеми, незалежно від їх складності, кожному пацієнту.

Лікарі «Платинум» запропонують клієнтам повний спектр стоматологічних послуг від сучасного відбілення до повної реставрації зубів, від протезування до складної імплантації. Фахівці працюють за принципом сімейної стоматології та раді бачити дорослих відвідувачів і діток.

Особливості лікування в медичному центрі

Переваги стоматологічної клініки «Платинум»:

• ефективне високоякісне знечулення на всіх етапах лікування;
  • лікування із застосуванням сучасних методів та обладнання;
  • індивідуальний розгорнутий план лікування з урахуванням наявної патології на основі співпраці і взаємодії лікарів-стоматологів різних галузей – пародонтолога, терапевта, ортопеда, ортодонта, хірурга;
  • лікарські процедури широкого спектру:
    • профілактика захворювань зубів та пародонту;
    • комплексне лікування захворювань пародонту;
    • лікування і художня реставрація зубів з використанням сучасних матеріалів світлового твердіння;
    • ендодонтичне лікування кореневих каналів зубів;
    • незнімне протезування: вкладки, вініри, металокерамічні та безметалеві керамічні конструкції;
    • знімне протезування: пластинкові та бюгельні протези (з кламерним та замковим кріпленням) на телескопічних коронках, атачменах;
    • видалення зубів;
    • різні методи стоматологічної імплантації;
    • послуги ортодонта;
    • контурну пластику губ.

Кваліфікована допомога, приємна атмосфера і доброзичливі співробітники гарантують кожному, хто звернувся, здоров'я та чудовий настрій, дарують красиву посмішку та стають надійними друзями.

Богдан 16 Червень 2020
Дуже компетентний лікар зробив все швидко та якісно.
Василь 05 Березень 2020
Клініка комфортна. Сподобалося відношення до пацієнта. Візитом залишився задоволений.
Вікторія 27 Січень 2020
Комфортна, все чисто, стерильно.
Анна 08 Жовтень 2018
Все було на дуже хорошому рівні. У мене тільки приємні враження від цієї клініки.
Олександра 27 Червень 2018
Достатньо комфортно, привітний персонал, домашня атмосфера.