Львів

Центр подології і нігтьової естетики Олени Бочкарьової

Клініка
add_box Подологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Центр подології Олени Бочкарьової спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань стоп і нігтів. У клініці працюють кваліфіковані подологи, які допомагають позбутися від врослого нігтя, натоптишів, бородавок, тріщин, грибкових уражень, призупинити деформацію та утовщення нігтьових пластин, консультують при діабетичній стопі та «кісточках», виконують апаратний педикюр та професійний рефлексо-масаж стоп
access_time_filled пн - сб : 9:30 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. О. Новаківського, 12на карті
Залізничний

Центр подології і нігтьової естетики Олени Бочкарьової працює з 1 квітня 2011 року та надає широкий спектр лікувальних послуг з використанням унікальних технологій. У клініці працюють кваліфіковані подологи, які допомагають пацієнтам різного віку вирішити такі проблеми:

• нігтьова пластина: вросший ніготь, деформація, потовщення та ураження грибком, відшарування нігтьової пластини.
  • шкіра стопи: натоптиші, бородавки, мозолі, тріщини

Також у центрі надаются консультації з приводу діабетичної стопи та «кісточок», виконується апаратний педикюр та рефлексо-масаж стоп, завдяки якому нормалізується робота внутрішніх органів та систем, відбувається очищення організму від шлаків і токсинів.

Анна 29 Січень 2019
Уважне відношення, гарна консультація, я залишилась задоволена.
Василь 12 Грудень 2018
Хороші лікарі, професіонали свого діла.
Любомир 27 Березень 2018
Маленьке приміщення.
Ольга 21 Грудень 2017
Немає терміналу, це не зручно! Треба бігати, шукати, де зняти кошти. На рецепції ніхто не сидів, дівчата собі сиділи робили манікюр. Скажемо так що ніхто не зустрічає. Це те, що кинулося в очі.
Марія 22 Вересень 2017
Все сподобалось, продовжуємо співпрацювати з лікарем.