Стаміл

Стаміл

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Стоматологічна клініка «Stamil» надає якісні послуги по стоматології, що включають процедури з хірургічної, ортопедичної, терапевтичної стоматології, а також ортодонтії. Медичні послуги в клініці надаються як дорослим, так і юним пацієнтам зі скаргами по стоматологічному профілю.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

Завдання стоматологічної клініки «Stamil» - поліпшити якість життя своїх пацієнтів. Для цього фахівці клініки використовують новітні методики відновлення зубного ряду, а всі процедури проводять на обладнанні експертного класу.

«Stamil» створена в 2006 році при освітньої і науково-клінічній базі Інституту стоматології (Академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика). Фахівці клініки беруть активну участь в різноманітних просвітницьких лекціях і семінарах. «Stamil» брала участь у створенні спеціального всеукраїнського проекту, який спрямований на підняття свідомого розуміння необхідності турботи про своє здоров'я серед жителів України.

Послуги, що надаються в клініці:

• терапія:
    • лікування як каріозних, так і некаріозних уражень зубів різної складності;
    • відновлення естетичної форми, колірної гами зубних рядів, яке здійснюється при повному / частковому відсутності коронкової частини;
    • пломбування зубних каналів, а також їх лікування за допомогою електронного мікроскопа і матеріалів високої якості;
    • відбілювання зубів;
    • інкрустація і установка скайсов;
  • ортопедія:
    • мікропротезування - установка Люмініри, вінірів, керамічних і / або кульшових вкладок;
    • відновлення зубів шляхом установки знімних / частково знімних протезів різних конфігурацій;
    • протезування на імплантатах;
    • діагностика в артикуляторі;
    • воскове моделювання (Wax-up);
  • Ортодонтія:
    • комп'ютерна діагностика і тривимірне моделювання прикусу;
    • установка керамічних брекет-систем;
    • установка сапфірових брекет-систем;
    • установка металевих брекет-систем;
  • хірургія:
    • часткове видалення зуба;
    • повне видалення зуба;
    • видалення кіст, які перебувають в щелепах;
    • лазерна імплантація зубів;
    • кісткова пластика (синус-ліфтинг і ін.);
    • лікування бруксизма (скрегіт зубів);
  • імплантологія:
    • в стоматологічній клініці «Stamil» практично не існує нездійсненних завдань, пов'язаних з імплантацією зубів, оскільки висока кваліфікація персоналу «Stamil» і використання якісного обладнання дозволяє лікарям клініки відновлювати як кілька втрачених зубів, так і цілий зубний ряд, в тому випадку, коли зубів немає взагалі. Для проведення імплантації лікарі «Stamil» використовують імпланти Straumann, Ankylos, BioHorizons, Nobel, Dentium. Перераховані вище імпланти мають тривалий термін дії і ефективним функціонуванням, яке можна порівняти з природними функціями зубів;
  • Дитяча стоматологія:
    • проведення психологічної адаптації перед процедурою;
    • пломбування молочних зубів;
    • лікування кореневих каналів;
    • дитяча ортодонтія (виправлення прикусу);
  • гігієна:
    • навчання правильній методиці чищення зубів, індивідуальний підбір зубних паст і засобів гігієни ротової порожнини для щоденного використання в домашніх умовах;
    • проведення професійної гігієни за допомогою системи «Vector» та полірування паст для зняття м'яких / твердих відкладень (зубного нальоту);
    • проведення професійної гігієни твердих тканин зубів за допомогою систем EMS (Switzerland) NSK (Japan).

Принципи роботи клініки «Stamil»:

• «Прийом у стоматолога в задоволення» - болісне очікування прийому стоматолога, а потім і хворобливе лікування ротової порожнини залишилося в минулому. Сьогодні ми можемо спостерігати стрімке науковий прогрес, який торкнувся, в тому числі і медицини. Завдяки цьому стоматологічні послуги зараз надаються на якісно новому рівні, несумісним з рівнем, на якому стоматологи працювали всього 5-10 років тому.
  • «Повна самовіддача в роботі» - стоматологи клініки «Stamil» знають, що кращі зуби, а також ясна - це ті, які подарувала нам природа. Завдання ж стоматологів клініки - зберегти їх на довгі роки в здоровому стані. Ступінь втручання стоматологів «Stamil» є виключно такою, якою вимагає кожен конкретний випадок. Всі пацієнти можуть бути повністю впевненими в якості послуг, що надаються.
  • «Кожному пацієнту - індивідуальний підхід» - пацієнти «Stamil» відзначають, що їм особливо імпонує індивідуальний підхід, а також розуміння саме бажань самих пацієнтів. Лікарі клініки завжди пропонують пацієнтам кілька варіантів вирішення проблеми, обговорюють кожен етап лікування, вибираючи найбільш оптимальний варіант.
  • «Stamil» не тільки лікує, а й інформує »- фахівці клініки зацікавлені не тільки в наданні якісного лікування зубного ряду, але і в інформуванні про профілактику розвитку хвороб стоматологічного профілю. За допомогою мультимедійних фільмів лікарі «Stamil» в доступній формі пояснюють дорослим і діткам про принципи догляду за ротовою порожниною, про принципи підтримки здоров'я зубів.
Ирина 25 Січень 2019
Клиника, в принципе, в нормальном состоянии, но возможно оборудование там находиться немного долго в эксплуатации, ждала прием не долго и в общем все остальное нормально.
Марина 22 Жовтень 2018
Непогана клініка, але важко знайти.
Ярослав 25 Червень 2018
В целом в клинике все было хорошо.
Денис 20 Лютий 2018
Клиника навязывает дополнительные услуги.
Виктория 20 Грудень 2017
Положительные отзывы.