Симфонія

Симфонія

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Клініка «Симфонія» займається стоматологічними процедурами в таких напрямках, як: терапевтична стоматологія, відбілювання зубів, ортодонтія, хірургічна стоматологія, протезування зубів (знімне, незнімне), встановлення імплантів
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Чорновола, 41на карті
Солом'янський м.Шулявська

Фахівці стоматологічної клініки «Симфонія» проводять комплексне лікування зубів, зубних рядів, каналів, ясен. На основі світової практики стоматологічних послуг лікарі «Симфонія» створили власні технології і системи протезування зубів. Надавати високі за якістю послуги у стоматології допомагає сучасне обладнання, яке використовують лікарі клініки «Симфонія» в Києві.

Так, наприклад, лікування захворювань пародонту стало набагато простіше і доступніше з використанням німецького апарату «Вектор». Перевагою даного апарату є низький рівень хворобливості при проведенні процедур з використанням «Вектора».

Також, ще однією знахідкою стоматології «Симфонія» є апарат Air-flow, який знімає наліт з зубів. Крім цієї процедури цей апарат використовується для профілактики карієсу, хвороб пародонту, відбілювання зубів.

Основні процедури, що проводяться у клініці, включають:

• встановлення імплантів;
  • відбілювання зубів;
  • встановлення вінірів, коронок;
  • лікування зубних каналів;
  • виправлення прикусу;
  • усі види дитячої стоматології.
Сергей 28 Жовтень 2017
Все понравилось, сразу записались на повторный прием.
Игорь 31 Серпень 2017
Все нормально.
Полина 23 Серпень 2016
В клинике нас принял очень хороший доктор, который всё объяснил, рассказал. Единственное что, пришлось ожидать приёма около 10 минут, что было сложно, когда на руках маленький ребёнок. Но, в целом, всем остались довольны.
Артур 13 Серпень 2016
Мне все понравилось, все было круто, на высоте, чувствовался уровень!
Анна 17 Червень 2016
Персонал очень внимательный к пациентам.