Остеос , центр остеопатії та відновлення здоров`я

Остеос , центр остеопатії та відновлення здоров`я

add_box Масаж Реабілітологія Кінезітерапія ... ще
Працюють з 08.01.2024! Osteos - центр остеопатії і відновлення здоров'я Тетяни Шабаліної. У центрі можуть отримати допомогу пацієнти різного віку. Застосовують в роботі техніки остеопатії, прикладної кінезіології і інші методи, спрямовані на самокоррекціію організму. Головна мета - знайти першопричину хворобу і усунути її.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул професора Подвисоцького 10/10на карті
Печерський м.Печерська

Центр остеопатії і відновлення здоров'я Остеос це Ваш шанс відновити своє здоров'я і продовжити активне довголіття. Остеопатія ефективна і безпечна, як для новонароджених, так і для людей похилого віку. В її основі лежить принцип самокорекції і самовідновлення організму. Руки остеопата - досконалий інструмент, що дозволяє виявити порушення на ранній стадії, нормалізувати кровопостачання і функціональні показники тканин.

Напрямки Центру «Остеос»:

• Остеопатія;
  • Кинезіологія;
  • Краніосакральна терапія;
  • Реабелітація для дітей і дорослих;
  • Масаж.

Переваги нашого центру:

• Комплексний підхід, що поєднує остеопатію, прикладну кінезіологію і лікувальний масаж;
  • Пошук і усунення причини болю, а не усунення симптомів;
  • М'які техніки, спрямовані на самовідновлення організму, без медикаментів і хірургічних втручань;
  • Індивідуальний підхід в роботі з кожним пацієнтом, тому, що всі ми різні, а значить і причини наших хвороб теж;
  • Лікування підходить людям різного віку, починаючи від новонароджених;
  • Проведення консультацій і лікування в одному місці;
  • Лікар буде чекати в призначений час без черг і суєти;
  • Спокійна і позитивна атмосфера;
  • Розташування в центрі столиці поруч з транспортною розв'язкою.
Анонімно 12 Березень 2024
Не сподобалося що очікував прийом
Тетяна 12 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Софія 16 Листопад 2023
 Десять балів цьому медичному закладу. Все сподобалось, клініка хороша, все підійшло.