Орто-МЕДИНА

Орто-МЕДИНА

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
«Орто-МЕДІНА» – стоматологічна клініка, що надає послуги профілактики, лікування, протезування, імплантації, видалення зубів, лікування порушень функції скронево-щелепного суглоба і корекції лінії зубного ряду. Особлива увага в клініці приділяється маленьким пацієнтам.
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Раїси Окіпної 10 ана карті
Дніпровський м.Лівобережна
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Щорса, 44 Ана карті
Печерський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

«Орто-МЕДІНА» - широкопрофільна стоматологічна клініка для дорослих і дітей, заснована в 2001 р. Для лікування і корекції аномалій і патологій зубного ряду в клініці застосовуються сучасні технології, якісні техніка і матеріали, що поставляються від провідних західних виробників. У клініці практикуються індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а для малюків фахівці підбирають максимально щадний і комфортний метод лікування.

У клініці проводиться лікування каріозних зубів, відновлення зубної емалі, просте, складне протезування на імплантатах, пряма і непряма реставрація зубів, цирконієві протези, мікропротези на скловолокна, шинування і різні хірургічні втручання. Ексклюзивною послугою, що надається клінікою «Орто-МЕДІНА», є лікування і корекція патологій скронево-нижньощелепного суглоба.

Послуги, що надаються в стоматологічній клініці «Орто-МЕДІНА»:

• гігієна і профіилактика;
  • лікування зубів (терапевтичне):
    • карієс;
    • пульпіт;
    • відбілювання зубів;
  • естетична стоматологія;
  • ортопедія:
    • миікропротезування (вкладки, вініри).
  • знімне протезування:
    • знімні протези;
    • бюгельні протези;
    • частичні знімні протези.
  • незнімне протезування:
    • безметалова кераміка;
    • металокерамічні коронки;
    • коронки на основі драгметалів і цирконія;
    • протезування на імплантах.
  • лікування порушень роботи скронево-нижньощелепного суглоба;
  • ортодонтія:
    • капи;
    • функціональні апарати;
    • брекети (сапфірові, керамичні, лінгвальні).
  • хірургія:
    • розтин абсцесів;
    • видалення зубів (в тому числі ретенірованних);
    • імплантація;
    • видалення кісти.

Обладнання стоматологічної клініки "Орто-МЕДІНА":

• ергономічне крісло, що дозволяє проводити втручання в стані седації (хірургічного сну) пацієнта. Дане крісло працює автономно і легко стерилізується;
  • ультразвукові скейлер (для видалення зубного каменю);
  • стоматологічні установки;
  • дентальний мікроскоп.
Нина 18 Жовтень 2017
Все понравилось, все хорошо. Очень опытные, я у них уже давно обслуживаюсь.
Анна 16 Грудень 2016
Все было комфортно.
Алексей 02 Листопад 2015
Все быстро, комфортно, уютно.
Елена 04 Червень 2015
Меня поразило, что не была заведена карточка и туда не был вписан диагноз.
Виктория 06 Лютий 2015
Не понравилось, что в одном кабинете одновременно работают несколько врачей с несколькими пациентами и они переговариваются между собой о других клиентах.