Медеко

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Стоматологія

Стоматологічна клініка «МЕДЕК» надає весь спектр послуг сучасної стоматології, включаючи високотехнологічну хірургію, передову стоматологічну ортопедію, мініінвазивне терапевтичне лікування, високоестетичні реставрування прямими і непрямими техніками, голлівудське відбілювання і послуги ортодонта. Клініка «МЕДЕК» має в своєму розпорядженні новітнім обладнанням, над посмішкою її пацієнтів працюють справжні фахівці, а комфорт забезпечує привітний персонал. ще

• Нд: вихідний

вул. Ломоносова, 34/1а. На карті

Голосіївський , м.Виставковий центр, м.Васильківська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Стоматологічна клініка «МЕДЕК» застосовує всі досягнення сучасної стоматології, що дозволяють проводити процедури по установці імплантатів, коронок, знімних протезів, пломб, брекет-систем та інші маніпуляції абсолютно безболісно для пацієнта. Відвідавши клініку «МЕДЕК», її пацієнти назавжди забувають про душевний дискомфорт і страхи, пов'язані зі стоматологічним кабінетом.

Клініка «МЕДЕК» оснащена передовим стоматологічним обладнанням для проведення терапевтичного лікування, високоточної діагностики стану ротової порожнини і зубного ряду, протезування, імплантації, послуг профілактичної стоматології та ортодонтичної терапії.

Послуги, що надаються фахівцями стоматологічної клініки «МЕДЕК»:

• терапевтичне лікування:
    • карієсу;
    • пульпіту;
    • періодонтиту;
    • кіст, гранульом;
  • естетичні послуги:
    • усунення широких міжзубних проміжків;
    • усунення сколів коронкової частини зуба;
    • корекція неправильного положення зубів;
    • корекція різнокольорових пломб;
    • відновлення блиску і кольору зубів;
    • відбілювання (внутрішньокоронкове, домашнє, офісне)
    • художня реставрація;
  • хірургічна терапія:
    • видалення всіх типів зубів;
    • резекція верхівки кореня зуба;
    • підсадка кісткової тканини;
    • імплантація;
  • протезування:
    • знімне протезування;
    • металокераміка;
    • кераміка на сплавах дорогоцінних металів;
    • безметалловая кераміка;
    • мікропротезування;
  • ортодонтична терапія:
    • всі типи брекет-систем;
    • ортодонтические конструкції;
    • ортодонтические імплантати;
    • інвізіолайнери;
  • профілактична терапія:
    • механічне чищення лікувальними пастами;
    • зняття зубних відкладень;
    • чистка Air-Flow;
    • пьезомастер;
  • пародонтологическое лікування:
    • Vector-терапія;
    • хірургічні методики.

Фахівці стоматологічної клініки «МЕДЕК» проведуть ретельну діагностику вашої стоматологічної проблеми, підберуть ефективні способи її усунення, запропонують кілька варіантів лікування на вибір, а головне - докладуть усіх зусиль для збереження зуба, відновлення краси і здоров'я вашої посмішки.

Прием не понравился, крайне разочарована. Доктор Коваленко Людмила Игоревна подход к ребенку не ищет. "Садись, открывай рот, спасибо , до свидания" пятитилетний ребенок получил стресс и мама вместе с ним. Доктор может для взрослых и нормальный, но не подходит для работы с детьми совсем.

Иван, 20.01.2018
Дивитися всі відгуки