Лінія Посмішки

Лінія Посмішки

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Стоматологічна клініка спеціалізується на комплексній терапевтичній, естетичній, профілактичній дентальній медицині. Клініка пропонує повний перелік послуг: терапія зубів і кореневих каналів, пародонту, знімне, незнімне протезування, реставрація, яка передбачає повний комплекс по відновленню зубів.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Васильківська 34, каб 201, 2 эт.на карті
Голосіївський м.Васильківська

Клініка «Лінія посмішки» - це інноваційний підхід у наданні якісного сервісу, що відповідає міжнародним стандартам. Фахівці медичного центру стежать за нововведеннями в стоматології, що сприяє застосуванню на практиці ефективних, щвдящих, безболісних методів дентальної медицини.

Клініка стоматології впроваджує в роботу передове обладнання, матеріали останнього покоління, включаючи модернізовані методи стерилізації інструментів. Щоб лікування проходило безболісно, ​​експерти клініки використовують якісні препарати для анестезії. Кожен кабінет оснащений зручними кріслами і телевізорами, щоб пацієнти почували себе комфортно.

Стоматологічні послуги для всієї родини

Перелік послуг клініки охоплює:

• постановку пломб на основі матеріалів від світових виробників;
  • лікування кореневих каналів;
  • комплексну терапію ясен, слизової оболонки ротової порожнини;
  • чистку, спеціалізовану полірування коренів, кюретаж, шинування;
  • протезування знімне / незнімне;
  • художню реставрацію (різні типи відбілювання, сукупність маніпуляцій з відновлення зубного ряду);
  • швидку допомогу;
  • профілактику карієсу - усунення зубних відкладень, ремінерелізація, сріблення;
  • стоматологічні маніпуляції для дитячих зубів;
  • навчання основам гігієни порожнини рота;
  • терапію і відновлення естетичної, функціональної ефективності.
Екатерина 09 Лютий 2018
Очень приятный персонал. Все улыбаются, приветливые. Врач Бурмакова Виктория оставила приятные впечатления.
Александр 20 Листопад 2017
Я доо
Анастасия 14 Листопад 2017
Все устроило, все понравилось, и доктор.
Юлия 12 Червень 2017
Мне всё понравилось, меня хорошо приняли.