Відгуки про клініку Гомеопатія від Попових на Будівельників

Гомеопатія
  • Нд: вихідний

вул. Будівельників, 30. На карті

Дніпровський , м.Дарниця

Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Рентгенологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Хірургія, Ендокринологіяще
    • пн-сб 9:00-18:00
    • нд 9:00-15:00

м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Б. На карті

Дніпровський , Лівобережна

• Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Інфектологія, Кардіологія, Неврологія, Педіатрія, Ревматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Сімейна медицина, Функціональна діагностика, Довідкище
    • пн-пт 8:00-18:00
    • сб 8:00-15:00
    • нд вихідний

Дарницький бульвар, 5. На карті

Дніпровський , Дарниця, Чернігівська

• Акушерство, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Логопедія, Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Сексологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія, Вертебрологіяще
    • пн-пт 7:30-20:00
    • сб 7:00-17:00
    • нд 9:00-15:00

пр-т Миру, 19/18. На карті

Дніпровський , Лівобережна, Дарниця

• Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Ведення вагітності, Лабораторна діагностика, Довідки, Вакцинаціяще
    • пн-нд 8:00-20:00

вул. Регенераторна, 4, корп. 8. На карті

Дніпровський , Дарниця

• Гастроентерологія, Дерматологія, Кардіологія, Масаж, Офтальмологія, Педіатрія, Терапія, Урологія, Хірургія, Лабораторна діагностикаще
    • пн-сб 9:00-19:00
    • нд вихідний

вул. Алма-Атінська, 39А. На карті

Дніпровський , Чернігівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Татьяна, 06.08.2020

Галина, 09.06.2020

Максим, 04.06.2020

Все в процессе. Прием прошёл абсолютно нормально и адекватно. Меня все устроило. Ждем результат.

Тетяна, 18.12.2019

Максим, 22.11.2019

Ольга, 29.05.2019

Владислава, 06.05.2019

Ольга, 29.01.2018

Карина, 15.06.2017
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.