DD clinic

DD clinic

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
У стоматологічній клініці «DD clinic» надають широкий спектр медпослуг по стоматології, що включає відбілювання зубів, дитячу стоматологію, пародонтологію, імплантацію, знімне / незнімне протезування, терапевтичну стоматологію і ін. Лікарі «DD clinic» надають гарантію на коронки, вініри, пломби. Також лікарі клініки можуть гарантувати суворе дотримання правил стерилізації та дезінфекції.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової, 30на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Валерія Лобановського, 4Гна карті
Солом'янський м.Вокзальна
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Серед послуг, що надаються в «DD clinic»:

• Хірургія - послуги з:
    • імплантації;
    • зубозберігаючих операцій;
    • розтину абсцесу;
    • лікуванню альвеолита;
  • Дитяча стоматологія - послуги з:
    • лікуванню каріозних пошкоджень молочних зубів;
    • герметизації фісур;
    • лікуванню пульпіту;
    • лікуванню каналів;
  • Відбілювання зубів - послуги з:
    • офісного відбілювання;
    • відбілюванню в домашніх умовах;
  • Ендодонтія - послуги з лікування:
    • періодонтиту;
    • каналів зубів, їх переліковування;
    • пульпіту;
  • Незнімне протезування - послуги з установки:
    • безметаллових коронок;
    • коронок на оксиді цирконію;
    • металокерамічних коронок;
    • вініри / Люмініри;
  • Знімне протезування - послуги з:
    • повного протезування (виготовлення конструкцій, мостів);
    • часткового (установці бюгельних, пластинкових, малих сідлоподібних протезів);
  • Пародонтологія - послуги з:
    • пластикових;
    • сапфірових;
    • керамічних;
  • Професійне чищення - послуги з:
    • зняттю зубного каменю за допомогою ультразвуку;
    • полірування зубів air-flow;
    • чищенні спецпастою.

На більшість позицій зі списку стоматологічних послуг поширюється гарантія, за час якої будь-які недоліки або заміна роботи (якщо виявляються дефекти) здійснюється безкоштовно. Гарантія діє в тому випадку, коли недоліки виникають не з вини пацієнта.

Так, на пломби з світлотверднучий матеріалу поширюється гарантія від 6 місяців, на пломби з цементу (склоіномірні) - від 1 місяця, на незнімні протези - від 1 року, на знімні протези - від 6 місяців.

Однак наявність гарантії ні в якому разі не означає того, що матеріали і конструкції втратять свої характеристики. Фахівці «DD clinic» зацікавлені виключно в тому, щоб всі матеріали, використовувані в процесі лікування, прослужили пацієнту якомога довше.

Стерильність - ще одна характеристика роботи фахівців «DD clinic». Стерилізаційний цикл здійснюється на імпортному обладнанні експертного класу, а також в спеціальному стерилізаційному боксі. Перед самою стерилізацією всі інструменти піддаються механічному очищенню, а для більш ретельної дезінфекції використовуються ультразвукові ванночки.

Ольга 16 Лютий 2019
Надзвичайно сподобалось обслуговування в даній клініці. Дійсно ввічливий, доброзичливий персонал, професійний. На консультації все пройшло на висоті, я задоволена.
Павел 19 Червень 2018
Все хорошо.
Инна 09 Січень 2018
Все прекрасно.
Алена 03 Лютий 2017
Я пришла воврмя, свою очередь не ждала предложили чашечку кофе.
Василий 27 Січень 2017
Я сам по себе очень боюсь лечить зубы, но случилось так, что нужно было, чтобы мне быстро оказали помощь. Мне всё понравилось, на рецепции очень приветливо и добродушно ко мне отнеслись. Доктор посмотрел, рассказал, что нужно сделать, провел лечение, мне стало легче, я остался очень доволен. Плюс клиника находится в пешей доступности от Севастопольской площади - очень удобно.