Харків
Сімейна консультація

Сімейна консультація

Поліклініка
add_box Венерологія Гінекологія Дерматологія УЗ-діагностика Урологія Дерматовенерологія
Wi-Fi зона
Клініка «Сімейна консультація» понад 14 років надає кваліфіковане лікування урологічних, гінекологічних, дерматовенерологічних захворювань. Фахівці клініки проводять діагностику, терапію безпліддя у чоловіків і жінок, застосовуючи сучасні методики. Затишна атмосфера і абсолютна конфіденційність лікування сприяє максимально комфортному перебуванню пацієнта в клініці.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled чт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Шевченка, 142на карті
Шевченківський м.Київська

Надання допомоги в клініці «Сімейна консультація» має на увазі індивідуальний підхід до пацієнта, демократичну цінову політику, повністю конфіденційне рішення делікатних проблем.

Послуги клініки «Сімейна консультація»

Головні напрямки клініки, за якими пацієнтам надаються консультації та лікування:

• гінекологія;
  • дерматовенерологія;
  • андрологія;
  • урологія;
  • терапія;
  • репродуктологія.

Які проблеми вирішують в клініці інтимного здоров'я?

Досвідчені доктора проводять узгоджену і системне лікування різних захворювань.

• У клініці ефективно лікують хвороби, що передаються статевим шляхом, запалення сечостатевої сфери, порушення репродуктивної функції (жіночого, чоловічого).
  • Фахівці клініки займаються терапією еректильної дисфункції і простатиту у чоловіків, надають аргоноплазменную терапію ерозії шийки матки для жінок.
  • Для пацієнтів доступні послуги з дерматології, венерології: радіохвильове видалення родимок, мозолів, папілом, бородавок, терапія грибкові захворювання шкіри, нігтів, дерматитів.
  • У клініці проводять терапію хламідіозу, трихомоніазу, уреаплазмозу та інших захворювання, які потребують делікатного підходу і невідкладного лікування.

Медперсонал клініки відкритий до зауважень і постійно працює над тим, щоб зробити перебування пацієнта в її стінах максимально комфортним.

Ольга 23 Квітень 2024
Чудова клініка. Все нам дуже сподобалося, все було прекрасно у цій клініці.
Євгенія 08 Березень 2024
Клініка сподобалася, все пройшло супер. Дуже гарна клініка.
Євгенія 21 Лютий 2024
Сподобалося у клініці. Сучасний ремонт, все дуже так чистенько, комфортно, обладнання нове. Дуже добре все пройшло, задоволена клінікою.
Юлія 13 Січень 2024
Сподобалася клініка. Але є нюанс, коли я запитала про ціну на процедуру, мені зразу не відповіли. Це мені не сподобалося. На мою думку, таке має озвучуватися перед процедурою, а не після. Бувають різні ситуації.
Тамара 21 Жовтень 2023
Вчасно прийняли, усе сподобалось.