Харків
Лінія життя, медичний центр

Лінія життя, медичний центр

add_box Акушерство Андрологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
У медичному центрі «Лінія життя» кожен пацієнт може отримати сучасну і доступну медичну допомогу в області кардіології, неврології, пульмонології, гінекології, урології, дерматології, косметології та ін. Сучасна апаратура, кваліфіковані фахівці, прогресивні методи лікування, серед яких особливо примітні озонотерапія і небулайзерна терапія, допоможуть в найкоротший час позбутися від проблем зі здоров'ям всім харків'янам і гостям міста.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Героїв Праці, 14на карті
Салтівський м.Героїв праці

Медичний центр «Лінія життя» – це сучасний багатопрофільний центр поліклінічного типу, в якому працює згуртована команда фахівців, що складається з висококваліфікованих і досвідчених лікарів, зацікавленого і привітного адміністративного персоналу.

У медичному центрі «Лінія життя »надається найширший спектр послуг за такими напрямками:

• озонотерапія (лікування захворювань за допомогою застосування озону, парентеральним або зовнішнім способом):
  • лікування трофічних виразок;
    • лікування псоріазу, інших захворювань волосся і шкіри;
    • лікування неврологічних захворювань (синдром хронічної втоми, вегето-судинна дистонія, невралгії, остеоартроз, антистресова терапія);
    • лікування серцево-судинних захворювань (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, атеросклероз);
    • лікування пульмонологічних захворювань (астма, хронічний бронхіт, ХОЗЛ, пневмонія);
    • лікування захворювань сечовидільної системи (цистити, пієлонефрити);
    • лікування інфекційних хвороб (герпес, ЗПСШ);
    • застосування в отоларингології (синусити, гайморити, післяопераційна терапія);
    • застосування в косметології (омолодження шкіри, корекція подвійного підборіддя, усунення пігментних плям, корекція целюліту і розтяжок);
  • акушерство (перший скринінг вагітних, цервікометрія, фолікулометрія і ін.);
  • гінекологія (цифрова кольпоскопія, лікування ЗПСШ, видалення кондилом апаратом «Сургитрон», лікування ерозії шийки матки радіохвильовим, озоновані ванночки, введення і витяг ВМС);
  • кардіологія (консультаційний прийом, зняття і розшифровка ЕКГ, призначення схеми лікування, включаючи ін'єкційні препарати);
  • неврологія (консультаційний прийом, виїзд лікаря додому, паравертебральні блокади, призначення лікування);
  • урологія (консультаційний прийом, призначення схеми лікування ЗПСШ, УЗД органів малого таза, репродуктивних органів, інстиляції в уретру);
  • дерматологія (консультаційний прийом, видалення папілом, бородавок апаратом «Сургитрон», видалення доброякісних новоутворень на проблемних зонах);
  • УЗД-діагностика (дослідження на ультразвуковому сканері Toshiba Nemio MX, включаючи допплерометрические дослідження);
  • масаж (лікувальний масаж, рефлекторний масаж, лімфодренажний масаж, антицелюлітний масаж, іспанський нейро-седативний масаж, медекстракція);
  • гірудотерапія (лікування медичними п'явками);
  • небулайзерна терапія (введення лікарських речовин у вигляді аерозолю за допомогою спеціального пристрою – небулайзера);
  • лабораторна діагностика (співпраця з однією з провідних компаній лабораторної діагностики «Інвітро»).

Обладнання медичного центру «Лінія життя»:

• ультразвуковий сканер Toshiba Nemio MX (має високу якість одержуваного зображення, є доплерівський режим дослідження);
  • апарат Сургитрон (ЕLLMAN INTERNATIONAL), апарат для радіохвильової хірургії, дозволяє видаляти різні новоутворення на шкірі і слизових оболонках статевих органів, ефективно і безболісно проводити хірургічне лікування ерозії і лейкоплакії шийки матки, біопсію;
  • елкектрокардіограф (дозволяє досліджувати функція серця);
  • косметологічна апаратура (вакуумно роликовий масажер, озонатор УМ-80, і т.д.).

У медичному центрі «Лінія життя» найвищою цінністю є здоров'я пацієнтів, тому фахівці центру в будь-який час, готові надати харків'янам якісну медичну допомогу.

Надія 20 Квітень 2024
Клініка сподобалася, персонал привітний, все було добре
Ганна 12 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Олена 28 Лютий 2024
Сподобалося усе в клініці.
Максим 20 Лютий 2024
Все пройшло  чудово.Все дуже сподобалося.
Анжела 31 Жовтень 2023
Все сподобалось