Харків
Харьківській Інститут Гештальт та психодрами

Харьківській Інститут Гештальт та психодрами

Інститут
add_box Психологія ... ще
В Інституті Гештальт і психодрами в Харкові проводять навчання різним ступеням гештальт-терапії, психодрами, коучінгу, психологічного консультування. Також там надають психологічну допомогу, проводять авторські тренінги.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Куликівський узвіз 9на карті
Київський м.Архітектора Бекетова

Інститут Гештальт і психодрами був створений на початку 2013 року. Ідея створення належала директору Інституту Олены Маринушкіный і її вчителю, ректору Московського інституту гештальту та психодрами (МІГІП) Нифонту Долгополову.

До цього, з 2003 року фахівці Інституту працювали в складі «VIA REGIA» – Агенства сучасного тренінгу і консультування. Співробітниками даної установи були гештальт-терапевти, фахівці з психодрами, психологи і бізнес консультанти.

Зараз, команда Інституту Гештальт і Психодрами – психодраматисти, гештальт-терапевти, практичні психологи. Всі вони – регіональні фахівці Московського інституту гештальту та психодрами.
У стінах Інституту вже пройшли 3 щорічні конференції за участю зарубіжних колег, а також пройшов Осінній харківський інтенсив.

Співробітники Інституту проходили навчання в учасників Лос-Анджелеськоъ асоціації гештальт-терапевтів, а саме у Тода Берклі, Анни Тональской, Ріти і Боба Резнік, Жан-Марі Борина та інших. Фахівці Інституту співпрацюють з колегами з Києва, Полтави, Слов'янська, Нижньовартовська, Красноярська, Ужгорода, Сум та інших міст.

В Інституті проходить навчання за такими напрямками:

• Гештальт-Терапія:
  • I ступінь Психодрами;
  • II ступінь Психодрами;
  • від А до Я, психологічне консультування;
  • супервізорська група.

Також в Інституті надають психологічну допомогу:

• тренінги для підлітків;
  • психотерапевтичні групи;
  • індивідуальне консультування.

Авторські тренінги також проходять в даному закладі:

• про гроші і відносини;
  • «Life – коучинг для психологів»;
  • про трансформацію агресії;
  • про особистісне зростання;
  • танцювальний тренінг під назвою «DANCE GESTALT»;
  • практичний курс по ефективним комунікаціям;
  • про секрети мотивації;
  • про стрес і стресостійкість поведінці.
Дмитрий 17 Червень 2015
В клинике очень душно и мест для ожидания там практически не было.
Анжела 21 Квітень 2015
В клинике было неуютно и много хлама, зато там чудесный вид из окна.
Андрей 04 Квітень 2015
В клинике уютные и просторные кабинеты.
Алексей 04 Березень 2015
Единственный минус в клинике - ее сложно найти.
Максим 21 Лютий 2015
В клинике очень понравилось, там комфортно и уютно.