Приватний кабінет психолога Чорноскутової Софії

Практикуючий лікар
Психологія, Психотерапія

Приватний кабінет психолога Черноскутової Софії надає клієнтам психологічну та психотерапевтичну допомогу. У центрі проводять терапію емоційного і професійного вигоряння, стресу і дистресу, наслідків шокових травм, складних психоемоційних станів та ін. ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Культури, 25а. На карті

Дзержинський (Шевченківський) , м.Наукова

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У приватному кабінеті психолога Черноскутової Софії висококваліфіковані фахівці надають допомогу для дорослих і підлітків при різних психологічних проблемах і розладах. Складні відносини в родині або на роботі, стрес, шокова травма від втрати близьких або після насильства - ці, та багато інших психологічні проблеми здатні вирішити в приватному кабінеті психолога Черноскутова Софії. У центрі працюють досвідчені психологи, тілесно-орієнтовані терапевти, фахівці по роботі з кризовими станами і шоковими травмами.

Приватний психологічний кабінет пропонує такі послуги:

• індивідуальне та сімейне консультування;
  • складання індивідуальних програм для подальшої самостійної роботи з проблемою, самодопомоги, самопідтримки і більш швидкого результату;
  • робота з метафоричними картами та іншими проектними техніками;
  • проведення психотерапевтичних тренінгів і груп.

У приватному кабінеті психолога Черноскутова Софії займаються лікуванням таких психологічних захворювань і станів, як:

• стрес, дистрес;
  • емоційне та професійне вигорання;
  • складні психоемоційні стани;
  • труднощі у відносинах;
  • кризові стани на роботі, в стосунках і т.д .;
  • наслідки шокових травм (насильство, операції, втрата близьких і ін);
  • втрата контакту з тілом;
  • хронічна втома.

Швидка і якісна психологічна допомога, комфортні умови, доступні ціни на послуги є головними перевагами центру.