Івано-Франківськ

«Станіславівська лічниця»

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Станіславівська лічниця» представлена на ринку медичних послуг Україні понад 20 років, вперше вона відкрила двері для відвідувачів у 1995 році. Спеціалізується клініка на наданні високоякісних стоматологічних послуг з протезування, імплантології, ортодонтії, терапії. Лікарі «Станіславівської лічниці» ведуть прийом дорослих пацієнтів, а також дітей
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гетьмана Мазепи, 6на карті
Старе місто

Колектив клініки «Станіславівська лічниця» налічує 5 висококваліфікованих лікарів, які мають багаторічний досвід лікування різноманітних хвороб зубів та порожнини рота.

Керівником клініки є Олег Степанович Григоришин – досвідчений стоматолог-терапевт з 30-річним досвідом клінічної практики.

Послуги клініки «Станіславівська лічниця»

Послуги, які надають спеціалісти клініки «Станіславівська лічниця»:

• ортопедична стоматологія – процедури з протезування зубів шляхом установки:
    • мікропротезів;
    • вкладок IN-LAY, накладок ON-LAY;
    • адгезивних протезів;
    • металокерамічних/керамічних протезів;
    • телескопічних, бюгельних, еластичних протезів;
    • суцільнолитих каркасів;
    • металопластикових протезів;
  • рентген-діагностика;
  • відбілювання;
  • ортодонтія – лікарі «Станіславської лічниці» для корекції прикусу встановлюють різноманітні незнімні брекет-системі (лінгвальні, керамічні, самолігатурні, сапфірові, металеві), а также невидимі капи Invisalign;
  • дитяча стоматологія – послуги з лікування каріозних ушкоджень, герметизації фігур, навчання гігієни ротової порожнини, глибокого фторування. Перед стоматологічним оглядам дитину знайомлять з лікарем, аби встановити контакт між ними та заспокоїти дитину перед процедурами;
  • імплантологія – послуги з встановлення імплантів – металевих штифтів або каркасів, які лікар вживлює у кістку щелепи. Імплантація є найбільш практичним та довговічним видом протезування зубів.
Юлія 06 Лютий 2017
Дуже сподобалося у них.
Александра 15 Липень 2016
Нам все очень понравилось!