Івано-Франківськ
Інститут здоров’я Баланс

Інститут здоров’я Баланс

add_box Гастроентерологія Дієтологія Інфектологія Проктологія Ендокринологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Інститут здоров'я Баланс – це новий приватний медичний центр у місті Івано-Франківськ. Медичний центр на високому рівні надає весь спектр послуг, починаючи від разових консультацій до комплексного лікування найсерйозніших захворювань шлунково-кишкового тракту. Оцініть високий рівень обслуговування, кваліфікацію персоналу, доступну ціну. У клініці індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Інститут здоров'я Баланс ретельно знаходить причини хвороби, проводить детальну діагностику з використанням найсучасніших засобів
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. М. Мулика 19на карті
Старе місто

Інститут здоров’я Баланс — клініка, у якій піклуються про злагоджене травлення. Лікарі медичного центру знають усі секрети правильної роботи шлунково-кишкового тракту, віднаходять причини виникнення хвороби та застосовують комплексний підхід до їх вирішення.

Вам зможуть допомогти:

• дієтолог — індивідуальний підхід у підборі вазу, формування корисних навичок харчування, коригування раціону без дієт;
  • гастроентеролог — лікування та профілактика розладів та порушень в роботі шлунково-кишкового тракту;
  • проктолог — діагностика та малоінвазивне лікування геморою, видалення анальних поліпів, лікування тромбозу та гострої або хронічної анальної тріщини;
  • ендокринолог — виявлення та регулювання порушень гормональної функції організму;
  • інфекціоніст — забезпечення кваліфікованої допомоги з раннього виявлення і лікування інфекційних та паразитарних захворювань.
  • сімейний лікар — особистий консультант пацієнта з питань здоров’я та координації лікування;
  • лікар УЗД-діагностики — проводиться високоточне обстеження на сучасному обладнанні).

Головна місія фахівців клініки: не просто вилікувати, а навчити бути здоровими!

Фахівці  медичного центру застосовують сучасні методики діагностики та лікування, що дозволяє не тільки ефективно подолати наявні проблеми зі здоров’ям, а й запобігти їхньому розвитку. Спеціалісти медичного центру навчать відчувати потреби організму та сформувти здорові звички, які дозволять покращити  самопочуття. А зручна локація в центральній частині міста дозволить потурбувати про своє здоров’я без зайвих клопотів. Головне завдання клініки – вилікувати й попередити розлади органів травлення.

Спеціалісти Інституту здоров’я Баланс комплексно вирішать такі проблеми:

• з’ясують причину виникнення недуги;
  • підберуть найгармонічніший спосіб лікування;
  • навчать уникати подібних ситуацій у майбутньому.

Також Інститут здоров’я Баланс  надає належне значення харчуванню, оскільки “ми є те, що ми їмо”. З допомогою спеціалістів медичного центру, ви покращите здоров’я не тільки шлунково-кишкового тракту, а й усього організму в цілому

Обладнання клініки:

Все добре пройшло.
Олександр 20 Лютий 2024
Все добре пройшло.
Андрій 31 Січень 2024
У клініці гарно, чистенько. Все супер пройшло, все дуже сподобалось.