Дитячий Зір, лікувально-діагностичний центр

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Спеціалізований лікувально-діагностичний медичний центр «Дитячий Зір» надає послуги висококваліфікованих лікарів-офтальмологів, повне діагностичне обстеження за допомогою сучасного обладнання та розробку індивідуальної програми лікування для кожної дитини ще

• Нд: вихідний

вул. Дністровська 16А (ТЦ «Горизонт», 3-й поверх). На карті

Старе місто

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Лікувально-діагностичний центр пропонує своїм пацієнтам консультаційний прийом кваліфікованих офтальмологів, комп’ютерну діагностику для виявлення порушень зору, підбір окулярів, контактну корекцію, лікування з застосуванням найсучасніших технологій.

Щоб відновити та зберегти зір маленьких пацієнтів, лікарі клініки застосовують на практиці сучасні методики, такі як плеопто-ортоптичне лікування, бос-лаб терапію.

Фахівцями клініки розроблені спеціальні комплексні методики відновлення зору. Всі терапевтичні процедури, що застосовуються в медичному центрі, є безболісними та безпечними. Спеціалісти клініки піклувалися не лише про ефективну терапію з сучасними технологіями лікування, але й врахували особливості вікової психології, що дозволяє зробити перебування в клініці для дитини максимально комфортним.

Систематичне удосконалення навичок за допомогою навчання, участі спеціалістів у міжнародних конференціях, конгресах дають можливість центру «Дитячий Зір» пропонувати найкращий сервіс, що існує на сьогодні у сучасній офтальмології.

Вважаємо, що клініку необхідно розширити. Сервіс просто супер. Дякуємо за обслуговування.

Вікторія, 20.07.2018

Лікарня досить комфортна, сподобалось як зустріли і обслужили.

Анастасия, 01.06.2018

Велика черга, немає де сісти, душно і тісно.

Віталій, 04.11.2017
Дивитися всі відгуки