Дніпро
Стоматологічна клинка лікаря Лапченко

Стоматологічна клинка лікаря Лапченко

Стоматологічна клініка
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологічна клініка доктора Лапченко може похвалитися наявністю фахівців, які за допомогою сучасних технологій проводять лікування зубів в короткі терміни. Пацієнти при цьому можуть розраховувати на лікування без болю. Новітнє обладнання, інноваційні методики, сервіс на високому рівні – головні переваги даного медичного закладу.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Обручева, 3на карті
Соборний
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Дніпрі:
Медичний центр на Ксень'євці
add_box Імунологія Стоматологія Терапія УЗ-діагностика Сімейна медицина ... ще
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гвая, 76
Самарський
«Медичний центр» для дорослих і дітей
add_box Андрологія Педіатрія Сексопатологія Стоматологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Набережна Перемоги, 120а
ДентаКерКлінік
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Шевченко, 25
БрамаДент
4.4
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
смт Слобожанське, вул. Володимирська, 1
смт Слобожанське
Дніпровський медико-хірургічний центр ім. М.І. Пирогова
add_box Гінекологія Оториноларингологія Пластична хірургія Стоматологія Урологія Хірургія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
сел. Слобожанський, вул. Теплична, 17
Індустріальний
Приватний кабінет психолога Голікової Ольги
add_box Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
вул. Криворожська, 72
Новокодацький
Приватний психотерапевтичний кабінет лікаря психотерапевта Тикви С.П.
add_box Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 18:00
вул. Набережна Перемоги, 44 корп 1
Центр психотерапії доктора Бєлова в м. Дніпро
add_box Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр. Героїв 30
NOVA CLINIC (Нова клінік), медичний центр здоров’я та реабілітації
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Онкологія Ортопедія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Героїв Крут, 15
Аврора ВРТ німецько-український медичний центр
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Інфектологія Кардіологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 8:30 - 17:00
пер. Фестивальний, 5
Індустріальний
Схожі клініки в інших районах міста Дніпра:

Стоматологічна клініка доктора Лапченко була створена в 2000 році і на сьогоднішній день фахівці в її стінах виконують маніпуляції профілактичного і лікувального характеру сучасної стоматології. В одному місці кожен пацієнт, незважаючи на складність захворювання, може отримати всю необхідну медичну допомогу. Лікарі цієї клініки мають багаторічний досвід роботи, постійно підвищують свої кваліфікації в Україні та за кордоном.

Пацієнти з відсутністю зубів (частковим або повним) можуть розраховувати на командний підхід до свого лікування, який дає максимальний ефект.

Затишна обстановка Стоматологічної клініки доктора Лапченко, доброзичливість і компетентність персоналу створюють прекрасну атмосферу, завдяки якій на прийомі у лікаря відчуваєш себе, як вдома.

Послуги Стоматологічної клініки доктора Лапченко:

• гігієна порожнини рота;
  • комплексна діагностика порожнини рота, складання плану лікування;
  • терапевтичне лікування (карієсу і ускладнень);
  • пародонтологічне лікування (пародонтиту, гінгівіту, стоматиту);
  • ортопедичне лікування (мостовидні протези, коронки, знімне протезування і протезування на імплантатах);
  • естетична реставрація (вініри і вкладки);
  • хірургічне лікування (кісткова пластика, імплантація, видалення зубів, в тому числі ретінірованних);
  • ортодонтичне лікування;
  • рентгенографія.

Обладнання Стоматологічної клініки доктора Лапченко

У Стоматологічній клініці доктора Лапченко регулярно проводиться оновлення обладнання від провідних виробників з Італії, Швейцарії, Японії та Німеччини. Крім того, лікарі використовують метод знеболення, який є ультрасучасним – комп'ютерну анестезію STA SYSTEM (Milestone), що дозволяє проводити анестезію з використанням мінімальної кількості анестетика. Також в клініці є в наявності японський цифровий рентген-ортопантамограф фірми Morita.

Виктория 24 Квітень 2018
Есть комфорт.
Светлана 15 Листопад 2017
Все очень хорошо. Отлично!
Юлия 15 Листопад 2017
Приятная обстановка в клинике
Анна 09 Жовтень 2017
Я всем довольна.
Полина 28 Березень 2015
Очень дружелюбный врач-стоматолог, быстро нашел контакт с моим ребенком, профессионально и квалифицированно оказал помощь и справился с поставленной задачей, без капли слез со стороны ребенка. Приятно удивило, что высокого уровня оборудования, учтивый персонал, администратор смог отвлечь дочку, включив мультик и мне было легче ее подготовить к приему, потому что она была поглощена телевизором. Очень довольны, планируем и в дальнейшем пользоваться услугами клиники.