Софіївська Борщагівка

Сторінка 7: Дитячі лікарі в Софіївській Борщагівці

Лікар Інфекціоніст Каширіна-Астаф'єва Марина Володимирівна на Doc.ua
Доктор Каширіна-Астаф'єва є досвідченим фахівцем у сфері профілактики, діагностики та етіотропної терапії інфекційних захворювань вірусного і бактеріального походження, а також глистових інвазій у дітей і дорослих.
Лікар Педіатр, Кардіоревматолог Шатілова Оксана Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оксана Валеріївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці гострих і хронічних захворювань у дітей. Є педіатром і дитячим кардіоревматологом. Проводить вакцинацію і становить індивідуальний графік щеплень, консультує з питань раціонального вигодовування дітей до року. Веде прийом дітей від 0 до 18 років
Лікар УЗД-фахівець Бугай Дана Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від600 грн
Лікар спеціалізується на УЗД-діагностики. Проводить консультативний прийом, нейросонографію, УЗД-діагностику внутрішніх органів, розшифровку діагностичних досліджень і направляє до вузькопрофільних спеціалістів. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Халангот  Олена  Миколаївна на Doc.ua
Олена Миколаївна спеціалізується на терапії, сімейній медицині, кардіології, пульмонології, гастроентерології. Щорічно бере участь у всеукраїнських наукових з'їздах Української асоціації сімейних лікарів, Української асоціації гастроентерологів, майстер класах, конгресах. Також лікар проводить розшифровку ЕКГ.
Лікар Педіатр Шита  Юлія Олександрівна на Doc.ua
Юлія Олександрівна – докторт педіатр. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань у дітей віком від 0 до 18 років.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Хабаль Іван Михайлович на Doc.ua
Лікар педіатр, дитячий гастроентеролог. Веде прийом дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, спеціалізується на підборі правильного харчування дитини. Легко і в ігровій формі знаходить підхід до кожного пацієнта. Проводить вакцинацію.
Лікар Педіатр Наумчук Юліана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-педіатр. Консультує з питань грудного вигодовування, лікує захворювання верхніх дихальних шляхів, веде пацієнтів з неврологічними та нефрологічними патологіями, розладами аутистичного спектру. Веде активну наукову діяльність.
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Вареник  Марина Степанівна на Doc.ua
Марина Степанівна, дитячий лікар отоларинголог, сурдолог. Веде прийом дітей з 3 років. Спеціалізується на профілактиці та лікуванні гострих та хронічних захворювань ЛОР - органів у дітей.
Лікар Педіатр Костоглодова  Анастасія Василівна на Doc.ua
Анастасія Василівна – лікар педіатр. Спеціалізується на профілактиці та лікуванні гострих та хронічних захворювань у дітей від 0 до 18 років.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Кришталь Віталія Василівна  на Doc.ua
Віталія Василівна - лікар-дерматовереголог, косметолог, веде прийом дорослих і дітей, займається діагностикою та лікуванням дерматологічних захворювань шкіри